Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van-e köztetek egyedülálló...

Van-e köztetek egyedülálló budapesti kismama? Megírnátok a történeteteket? Van kedvetek hasonló helyzetben lévő kismamával ismerkedni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok egyedülálló, de az apuka sosincs itthon, mindenben egyedül vagyok hagyva...persze ez nem ugyanaz, mint a Te helyzeted, Neked sokkal nehezebb. A kisfiam 5 hónapos, Te most fogsz szülni? Ha gondolod, szivesen segitek Neked ha tudok vmiben. Elég sokat vagyok egyedül, gyakran nincs kihez szólni és szeretnék kismamikkal ismerkedni...ha gondold...:) Üdv! Zs.
2010. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én a 40. hétben vagyok. Sajnos a barátok kicsit eltűntek, nekik még nincsenek gyerekeik. Jó lenne valaki, hasonló háttérrel, akivel néha el lehet menni sétálni, ide-oda... :) Írok majd privit!
2010. ápr. 30. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

ha gondolod akkor szívesen csatlakozok hozzád,mert én is sokat vagyok kettesben a picivel,igaz az nem egyedülálló!

lassan akkor jön a babyd?a várandóságod alatt végig egyedül voltál?jófej barátaid vannak,igaz barátok,mondhatom:-((

2010. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kizáró ok, ha valaki nem egyedülálló :) Csak általában, ahol család van, ott inkább együtt tötltik az időt, ezért írtam az egyedülállót :)

Barátok meg nem tudják, milyen az, ha valaki babát vár, gondolom nem kellett egy kolonc nyakukba. Pedig végigpörögtem az egészet, járkáltam, utaztam, ahova kellett, még a tegnap is voltam dolgozni (szerencsére, különben már bediliztem volna).

2010. máj. 1. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok újra. Én pedig végig veszélyeztetett terhes voltam és végig kellett feküdnöm 9 hónapot. Na, hát, én szinte tényleg bediliztem! Nagyon durva volt! De szerencsére vége és itt a gyönyörű kisfiam, akiért megérte! Te hanyadik hónapban vagy?
2010. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!