Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mai napra vagyok kiírva, de...

A mai napra vagyok kiírva, de még semmi jele a szülésnek. Lesz ebből még ma vagy a közeljövőben szülés?

Figyelt kérdés
Beindulhat a szülés úgy, hogy a CTG-k eddig nem mutattak fájásokat, és én sem éreztem eddig jóslót? A magzatmozgásokon kívül nem érzek semmit.
2009. márc. 4. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A szülés bármelyik pillanatban beindulhat mostmár mindenféle előjel nélkül. Elfolyhat a magzatvíz, beindulhatnak a fájások. Én 6 napot túlhordtam és semmit nem éreztem, csak a pocim keményedett egyre gyakrabban. Aztán vizsgálatkor kiderült, hogy kinyílt a méhszáj végre és mehettem szülni!


Gyors és könnyű szülést kívánok!

2009. márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy ma megindul lehet csak pár nap múlva.Én is úgy voltam vele hogy a ctg semmit nem mutatott egy darab jóslóm sem volt.Aztán a kiirt időpont után 3 nappal délelőtt egyszercsak elkezdett folydogálni a magzatviz(mint utóbb kiderült)DE még akkor sem éreztem semmit.És nap végére megérkezett a királylány:)

Nagyon nagyon könnyű szülést és BOLDOG babázást kivánok neked!

2009. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2009. márc. 4. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A ctg nekem nem mutatott ki semmit,csak az 5 perces fájásoknál,de ott is alig mozdult el a görbe.A nővér azt mondta,hogy ebből bizony nem lesz szülés,pedig már a falat kapartam olyan fájásaim voltak.Aztán amikor szóltam,hogy székelési ingereim vannak,akkor megvizsgált a doki,és már fektettek is a szülőágyra,és fél óra múlva már kinn is volt a lányom.

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy a ctg nem minden esetben mutat valós eredményt.

2009. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor a fiammal voltam terhes kiírt nap előtt 3 nappal mentem ctg-re, minden ok volt, nem mutatott semmit, aztán dokimnak is megmutattam a papírt, majd meg is vizsgált, és azt mondta 2 nap múlva újra itt. Hazaértünk, épp hogy megebédeltem és elkezdődtek a fájások és mentünk vissza a korházba:)
2009. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Délután 4-re kell mennem a kórházba az orvosomhoz, valószínűleg be fog fektetni. Bízok benne, hogy néhány napon belül megindul a szülés.
2009. márc. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!