Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 28hetes kismamák hogyan...

28hetes kismamák hogyan készültök a szülésre?

Figyelt kérdés
Milyen tornagyakorlatokat végeztek? Előkészitettétek már a kórházba szükséges dolgokat?
2011. ápr. 19. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tornázni nem tornáztam első babával se most inkább utánna futok

a kórházi csomag pár hete már kész van.

2011. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jujj, na most jól rákérdeztél, mert épp azon aggódom, hogy még magamnak nem vettem semmit :(

A tornát illetően, háát...khm...:D van egy dvd-m, de még odáig sem jutottam el, hogy megnézzem, nemhogy tornázzak is....

Igazából megvan a lista, -netes- hogy mit vigyek a kórházba, de úgy gondolom, megvárom a 30. hetet és megkérdem az orvosom a vizsgálaton, hogy pl. hálóinget kell-e vinni, vagy ott adnak (mert akkor nem veszek annyit), meg egyáltalán ő mit ajánl, mit vigyek, mi az ami nem szükséges.


A te listád hogy néz ki?

2011. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a hétvégén töltöm a 30. hetet de egyenlőre még csak lélekben próbálok készülni.Van nekem is kismamatornás dvd-m de még nem jutottam el,hogy tornázzam is rá.Egyébként én a védőnőtől kaptam egy papírt amire fel van írva mi kell a kórházba,mi kell hazajövet és mi kell itthonra.Elég részletes de szerintem a neten is nagyjából ugyanezek vannak összeírva.Amúgy én még nem készítettem össze a csomagot de lassan nekilátok.Félsz magától a szüléstől vagy nyugodtan készülsz rá?Első baba?
2011. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok,csomagom még nincs,de még egy nnormális hálóingem sem..:S

Lassan megveszem magamnak is a dolgokat,mondjuk jövőhéten,hogy legalább legyen..:)

Tornázni viszont minden nap tornázok ,már a 12.hét óta..:))és emellett is 14 kg híásnál járok..

2011. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a párommal minden nap, amikor hazajön a munkából, 1-1,5 órát sétálunk kint a szabadban, mióta megtudtam, hogy terhes vagyok. A szülésznőm (aki jó barátnőm is) azt tanácsolta, hogy legalább ennyi mozgás legyen minden nap, így a szülés is könnyebb lesz ha nincsenek ellazulva az izmok. 36 hetes vagyok, már mindenem megvan. A baba cuccainak beszerzése van még hátra.
2011. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

köszönöm a válaszokat. Sajnos én sem igazán tornázom, csak kegel gyakorlatokat igyekszem végezni naponta. Még alig vásároltam néhány dolgot a picinek, de már el akarom kezdeni, eddig csak nézegettem. Első babám lesz, ezért kicsit parázom, kislánny. Csak a neten nézgettem listákat a köv. oldalon:

[link]

Nézzétek meg ti is, sok egyéb jó irás is van ezen az oldalon.

2011. ápr. 20. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!