Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy készültök a császármetszé...

Hogy készültök a császármetszésre? Én nagyon félek tőle 2,5 éves kislányom toxémia miatt született császárral és csak nagyon kicsi esélyünk van természetes szülésre mert megint jönnek a toxémia jelei.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én inkább a sima szüléstől féltem.Örültem,hogy császároznak megint.
2011. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És hogy élted meg a második császárt?Könnyebb volt a felépülés vagy nehezebb?
2011. ápr. 10. 21:57
 3/23 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb volt.1 héttel utána már simán mászkáltam,hajoltam.Míg az elsőnél 3 hetesen is alig tudtam a wc-re leülni:)

Nem is izgultam a műtét miatt sem,mert már tudtam mire számithatok.Neked rossz élmény volt a császár,vagy miért félsz ennyire?

Persze tudom mégiscsak egy nagyműtét,de a sima szülésnél is vannak durva komplikációk.

2011. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Sajnos nem valami jó emlékeim vannak róla,azért félek ennyire.

Toxémia miatt lett császár elötte nap is már rosszul voltam aztán másnap este volt a császár de addigra már 200 fölött volt a vérnyomásom majd szétszakadt a fejem hányingerem volt.És a labor eredményem is iszonyú rossz volt.

Jó volt hogy a férjem bennt lehetett mert mütét alatt is rosszul voltam nagyon aztán az örzőbe már jobban lettem visszament a vérnyomásom is.Az első felkelés nagyon rossz volt le se mertem utánna feküdni nehogy fel kelljen kelni.

Mekérdezem a dokim hogy nem-e lehetne akkor programozott jó lenne ha nem várnánk meg míg megint ilyen rosszul leszek.

Most járunk a 37-ik héten.

2011. ápr. 10. 22:16
 5/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Jajj jó hogy irtad,kifelejtettem,hogy a 2. nekem is programozott volt.(első koraszülés volt).A 39. hétre irt ki,de előtte 1 nappal beindult magától.Ha fenn áll a toxémia veszélye remélem kiirnak hamarabb,csak nem várják meg mig ne adj isten megint veszélybe kerülsz.Kérdezz rá a dokinél,hogyha megint jelentkeznek a tünetei akkor irjon ki mihamarabb.

2011. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki nekem is császár lesz a második is,és én is nagyon félek! Rettenetesen fájt a heg,nem tudtam kiegyenesedni ezért pár nap múlva a derekam is fájt már! Hiába gyógyul gyorsan az ember az első napok pokoliak!Én a legrosszabra készülök akkor nem érhet meglepetés,talán nem fog fájni annyira mint az elsőnél és akkor jobb élmény is lesz!
2011. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megyek pénteken dokihoz akkor rákérdezek hogy nem-e lehetne programozott.Ha már egyszer császár akkor végülis mindegy.Tényleg jó lenne ha nem lennék olyan rosszul.


Utolsó válaszoló:Te hányadik héten vagy most?

Igen én is úgy vagyok vele hogy a legrosszabbra készülök és reménykedek hogy kicsit jobb lesz mint az első után.

2011. ápr. 11. 11:34
 8/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Első császárom sürgősségi volt,Toxémia miatt a 36. héten.

2. császárom programozott volt szintén Toxémia miatt a 38. héten.

3. császárom 5 hét múlva lesz, a 38. héten, HA...kibírom addig,mert a vérnyomás kezd emelkedni,és jön a víz is felfelé rendesen. :( Jó lenne legalább 3 hetet kihúzni,hogy ne legyen koraszülött a Kisfiunk.


Így aztán nekem sem sikerül egyszer sem a 3-ból a sima szülést átélni...de legalább vannak gyerekeim,és élek én is.

2011. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

császárom volt a 32.héten toxémia miatt. nem merek másikat vállalni és így ahogyan olvaslak titeket, sok az esély ismételten a toxémiára :(


Drukkolok mindegyikőtöknek hogy ne legyen baj. sajnos a lányom és én is életveszélyben voltunk, az őrzőben nem tudták lehozni a vérnyomásomat, 21 órát voltam ott.orvost is kellett hívni hozzám.


vigyázzatok magatokra!

2011. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Annyit azért hozzáfűznék még,hogy nekem alapból magas a vérnyomásom/én vagyok aki a 3. császárra vár/,és nálunk alap a Toxémia. Viszont Nektek,akiknek akkor jött elő,minden doki szerint kicsi az esély hogy a következő is így érjen véget.


Hozzám is hívtak dokit,ez a 2. császár után volt,pedig már a 3. napomat töltöttem...mikor megint felszökött 170-ig,kaptam infúziót,meg nyelv alá sprayt...és az lehúzta.Azt mondták ez meg azért van,mert már meg azt nem bírja a keringésünk,hogy hirtelen a sok ,,tehertől,, megszabadult. Egy szónak is száz a vége! Engem konkréten hülyének néznek a környezetemben,hogy 2 toxémia után,és több hét kórház után,még vállalok egy harmadikat is.Nos,egy magyarázata van a dolognak....olyan vágyat érzek,érzünk a férjemmel a 3. Babánk után,hogy 2 év kínlódás után,csak nem tudtunk belenyugodni,hogy nekünk nem elhet 3 gyerekünk,hogy össze szorított fogakkal,és félve,de belevágtunk.Majd csak eltelik ez a 3-4 hét....és bízunk benne,hogy semmi bajunk nem lesz.

2011. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!