Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek túlhordom ezt a...

Szerintetek túlhordom ezt a terhességet?

Figyelt kérdés

Azért raktam a szülés kategóriába, mert van kb. 8 napom a kiírt dátumig, de kérdésem nem a "hét?nem" kategóriáról szól.

Az lenne a kérdésem, hogy ekkora pocival, aki benne lakik már lefordult a buksija, és hogy a doki 2001-es méhszáj méretet mért(38. hetes voltam ekkor amikor a kép készült), első babánk, és hogy így ránézésre megállapítható-e hogy túlhordom-e vagy sem.

Nem szeretném túlhordani.

Válaszaitokat előre is köszönöm! a link a képhez:

[link]


2011. ápr. 20. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ő nem tudom,hogy megállapítható-e sztem nem,de ha azért aggódsz mert mondjuk,úgy érzed kicsi a pocid nyugodj meg az enyém kisebb 39+4 hetesen,de meg is mutatom

[link]

(ápr 24-máj 1 közé vagyok kiírva,sokan el sem hiszik,mert hogy túl kicsike a hasam)

Nekem a 37.héten 2000es volt a méhszájam,de azt mondták az annyira nem számít napok alatt változhat

sztem ne aggódj nem biztos,hogy túlhordod,nem mindenkinek száll le a hasa

2011. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tényleg nagyon pici a pocid! :)

de hát mint minden más ez is ember függő :)

2011. ápr. 20. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet megállapítani, sem hasból, sem másból, én pl biztos voltam, hogy túlhordom, nekem sem volt túl nagy hasam, és az utolsó vizsgálaton (ami délben volt) még az orvos is azt mondta, hogy akkor 2 hét múlva jöjjek vissza, azt megindítják, méhszáj abszolút semennyire nem volt tágulva (38. hétben voltam akkor), és még aznap este megindult, hajnalra meglett a baba, vagyis még az idejét sem várta ki, pedig meg voltunk győződve...:-)
2011. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pocak méretéből nem lehet megállapítani,hogy túlhordod-e! Nekem még a védőnő is azt mondta,hogy nem fogom tudni végig bírni ilyen hatalmas pocakkal. 7ik hónapban mindenki azt hitte,hogy mindjárt szülök! És végig ki is húzatm,sőt én túl is hordtam,pedig kiírt napon indítottak!
2011. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!