Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, akik túlhordták a...

Kismamik, akik túlhordták a terhességet! Természetes úton indult be a szülés vagy indítani kellett végül? Hányadik napon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 07:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

40+4-en magától indult, bár másnapra tervezték az indítást.

A magzatvíz elfolyása után elmúltak a fájások, így oxitocint kaptam, másfél órára rá megszületett a fiam.

2011. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Èn 10 nappal hordtam túl.

Már idöpontra mentem hogy beindítják. aztán megvizsgált bent a bába, és már be is indult. 5 óra volt az elsö fájástól a megszületésig.

de az a 10 nap hosszabb volt mint a 40 hét.

2011. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4 nappal hordtam túl. 3 napos túlhordásnál szerdán befektettek. Az UH-on kevesebb volt a magzatvíz. A dokim másnap reggelre főorvosi vizitet kért. De azt már nem várta meg a kislányom, így szerda éjszaka elkezdett szivárogni a vizem, és másnap délre lett meg a babám.
2011. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

szia !

40 + 5 nap

és spontán! bár zárva volt a méhszájam oxitocint kaptam előtte 2 nappal hogy táguljak legalább annyira hogy

megtudják nézni a magzatvizet ennek hatására

1 nap múlva elment a nyákdugóm 2 napra rá

éjjel 3:45 körül beindultak a folyamatos fájások

és vákummal megszültetett a kislánykám 9 50 re.

2011. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4 nappal hordtam en is tul, elfolyt a magzatviz, ra egy orara jottek a fajasok, fel nap utan megszuletett a lanyom.
2011. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5 nappal hordtam túl és magától indult el
2011. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11 nappal hordtam túl 2x indítottak de nem indult az mondták az utolsó este nem várnak tovább holnap baba lesz ha más nem megcsászároznak erre úgy megijedtem,hogy azon az éjszakán beindult magától bár így is császár lett a vége.
2011. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40+3 napra indították, mert már zavaros volt a magzatvíz. Amúgy elvileg a dokim a 41. héten akarta volna indítani.
2011. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

40+2re indult meg.

A dokim délelőtt 11-kor megvizsgált, közölte, hogy még egy darabig biztos nem szülök. Délután négykor elmentem wc-re, és egy kis pukkanást éreztem/hallottam, és elfolyt a magzatvíz. Reggel 8-kor érkezett meg a babókám.

2011. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kiírt napon indítottak,két és fél nap vajúdás után,császárral született meg a kisfiam!
2011. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!