Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki az aki rendi, jó doki a...

Ki az aki rendi, jó doki a pécsi Megyei Kórházban? Vagy ne válasszak a szüléshez?

Figyelt kérdés
Akihez járok nem mondanak jókat róla. Talán még válthatok:)
2008. febr. 12. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó lenne tudni, hogy kihez jársz és hány hetes vagy?

Én is a Megyeibe járok és a terhességemet a Világi Szabolcsnál kezdtem aki nagyon aranyos. Sajnos táppénzre került és elvileg márciusig nem lesz. Ezt sajna nem várhattam ki, hisz járni kell dokihoz. Most egy ismerősünkhöz mentem át, ő a Várvizi Zoltán. Nagyon jó orvos,figyel mindenre és bármikor hívhatom ha van valami.

Ajánlották még a Borsai Pétert, hogy ő meg a kedvességéről és az odafigyelésről híres. Felhívom a figyelmedet arra is, hogy ezek az orvosok akiket most ajánlottam ők mind a ketten Ultrahangos orvosok is!!!! Nem minden orvos Ultrahangozhat. A Világi pl. nem, így mindíg más nézett meg. Most legalább amikor vizsgálatra megyek van ultrahangos ellenőrzés is.

Orvost akkor váltasz amikor akarsz, ez a te döntésed...a doki esetleg meg majd morog magában. Ne törődj vele!

A Fábián Zoltán NEM ajánlom! 8 hetesen azt mondta elhalt a magzatom és durván is vizsgált meg. A recepción sem ajánlják őt és más kismamáktól is hallottam, hogy brrrrrrrr.

Üdv: 17 hetes pécsi kismami

2008. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Pécsen nem érdemes választani, mert mindenki jó orvos. Van pár szülésznő ismerősöm a Megyeiben is meg az Édesanyák útján is, és kérdezősködtem, hogy mit kell róluk tudni. Felsorolták az összeset, hogy éppen ki lehet az ügyeletes, és mindegyiről azt mondták, hogy "á, hát az nagyon kedves meg jó orvos".
2008. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 35 hetes vagyok, és aggódom kicsit. Persze akik ismerik egymást nem mondanak nagyon rosszat a dokikról...
2008. febr. 21. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!