Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit válasszak a Sz. János...

Kit válasszak a Sz. János kórházban?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy körzetem szerint a legközelebb a János kórházhoz lakom, és az is a körzetem. Már kipróbáltam két orvost és mindkettőnél nagyon rossz tapasztalataim voltak! Egyik sem volt túl alapos és jóindulatú velem. Azt hiszem nem az én hibám volt. Az egyik például nem vett észre nálam egy cisztát, a petefészkemben volt, 3centis. Azoktól várok elsősorban választ, aki nőgyógyászként és szülészként is ismeri az orvost, akit ajánl. Előre is köszi mindenkinek!
2007. okt. 22. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr Varga Antalnál szültem. Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Ha bővebben érdekel a dolog szivesen válszolok. Irj emailt: bea0824@gmail.com

2007. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én életemben először a Szent Jánosban voltam nőgyőgyásznál.Egy betegszállítós jóbarátomat,aki utána kollega lett, kérdeztem róla,h melyik nőgyógyászatra menjek.Dr Dömötöri Jenő nagyon ügyes kezű nőgyógyász.Varga doktornőről sok jót nem hallottam.Egyszer találkoztam vele,de egy másnapos pitbull hozzá képest szelíd volt.Baltschik doktor úrral is csak jó tapasztalataim vannak.Illetve Varga doktor úr,akivel szintén csak egyszer találkozam,de nagyon szimpatikus volt.

Remélem tudtam valamiben segíteni, ha nekem kellene választani Dömötöri doktort választanám,más kérdés,h úgy néz ki,h nem szülhetek ott:(


11hetes kismama

2007. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!