Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatt hova rakják a...

Szülés alatt hova rakják a kórházba bevitt cuccokat, táskákat?

Figyelt kérdés

azt olvastam hogy célszerű külön kis táskába pakolni azokat amik szülére kellenek. de addig a másik táskát hova rakják? ot van az is a szülőszobán? tudom hogy mondenhol más a gyakorlat de örülnék ha segítenétek..és van még egy problémám...mire mindent összeszedtem magamnak a kórházba elég nagy táska lett belőle.nem fognak kinevetni a kórházban? :)

38 hetes kismami


2008. febr. 12. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nevetnének? Én 12 éve szültem, most várom a második gyermekem, akkor egy külön szoba volt a vajúdó ott kellett hagyni mindent,a szülőszobába nem lehetett bevinni.Gondolom most sincs máshogy, vagy kórház vállogatja.Már neked nincs sok hátra! Szorítok!
2008. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.nekem a cuccom velem volt a vajúdóba.Mikor a lányom megszületett,amikor vittek minket át a szobánkba,akkor hozták velünk eggyütt a cumót is.
2008. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én cuccom az ajtó mellett volt a szülőszobában. A második babóval pedig befektettek kivizsgálásra és a kórházban indult meg. Így a cucc a szobában maradt, a nővérke hozta be amit kértem belőle :)
2008. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hátizsákban volt a cuccom, azt be is vittem magammal, a szülő ágy mellett volt egy szekrényke, abban volt a zsákom, és amikor átvittek a gyerekágyas osztályra, akkor jött velem a cuccom is. A szobatársaimnak nagyobb táskájuk volt, és nem nevetett rajtuk senki. Én azért vittem ilyen keveset, mert anyukám minden nap kétszer bejött, és hozta amit kértem.
2008. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülőszobába be viheted szerintem,most már nincs ilyen szigor de ha biztos akarsz lenni,kérdezd meg az orvosodat vagy egy nővérkét!Mindenki tudja,hogy nem kevés dolgot kell be vinni a kórházba!
2009. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!