Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyek a bababarát...

Budapesten melyek a bababarát kórházak?

Figyelt kérdés
Pontosan mit jelent??
2011. ápr. 24. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az István kórház az. Egészen pontosan nem tudom leírni az összes pontot aminek meg kell felelnie, de neten tuti utána tudsz keresni. Az biztos, hogy nem adnak neki cumit, tápszert és cumisüveget sem. Ha nincs tejed, akkor más anyuka tejét kapja meg, de kanállal. Egyébként én itt szeretnék szülni, pontosan ezért. Majd én otthon eldöntöm, vagy ő, hogy kell-e neki cumi meg ilyesmi :)

27 hkm

2011. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


A google a barátod.

2011. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is sz Istvánt ismerem a legjobban, 2 éve szültem ott. A már felsoroltakon kívül lényeges még, hogy sokat segítenek a szoptatásnál, és napi 24 órában veled van a baba. Nagyon jók a tapasztalataim, most júniusban is oda készülök.
2011. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, Bp-en 2 ilyen van: a Szent István és a Szent Imre. Én az előbbiben szültem az ikreimet 2 éve és most augusztusban is ott fogom a harmadikat.

Az előttem szólók már leírták a lényeget: a baba veled van a szülés után, a nővérek és orvosok pedig mindent megtesznek azért, hogy sikeres legyen a szoptatás és a baba ellátása.

2011. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A volt MÁV kórház (a mostani nevét nem tudom) is bababarát. Már 17 éve is ezen elvek alapján működtek.
2011. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Szent MArgit kh. is az.
2011. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A volt MÁV kórházban (most ÁEK, honvéd kórház) szültem ez év januárban. Bababarát kórház. Szülés után rögtön oda adják a babát. Csak első este nem lehet veled, de napközben igen, s második estétől végig veled van. Bár látógatokat csak a folyóson fogadhatod. Cumit, tápszert nem tudom, hogy kapnak-e a babák, de cumisüvegből kell itatnod a cukros vizet vele. S az enyémet inkubátorba vitték, mert besárgult, de csak egy éjszakára, s akkor is mondták, akkor megyek megnézni amikkor akarom, s meg is etethetem, ha letelt a 3 óra. Szólok s addig bevihetem a szobába. Bár szoptatásnál én megszenvedtem, hiába kértem segítséget, egy csecsemős sem segített.
2011. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs,kedves utolsó,de ha cukros vízzel itatják a babát,NEM babbarát a kórház!A két dolog kizárja egymást.Ráadásul cumisüveget SEM engednek használni.
2011. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!