Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten hol érdemes szülni?...

Budapesten hol érdemes szülni? Bababarát kórházat keresek, ahol velem lehet a baba mindig! Ja, és nem szeretnék orvost fogani

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szt. István vagy Szt. Imre

Én az előbbiben szültem és nagyon meg voltam elégedve.

2011. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs fogadott orvosod, akkor nem igazán válogathatsz, a körzetedhez tartozó szülészetre fognak vinni.

Amúgy a 8.kerületi István kórház elvileg bababarát, én császárral szültem ugyan, így én esténként inkább visszavittem a csecsemősökhöz a picit, mert segítség nélkül fel se tudtam még harmadnap se kelni az ágyamból, de ez se volt kötelező, ott maradhatott volna, de a gyermekágyas nővér felajánlotta, hogy ha csörgö neki azonnal behozza a kicsit, szóval rendes ápolót fogtam ki.

Akik természetesen szültek, azoknál már első nap ott volt éjjel-nappal, ott aludtak velük egy ágyban.

2011. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sote II nem bababarát, de non stop nálad lehet a baba. csak fürdetéshez viszik el. az már más kérdés, hogy a csecsemősök zöme bunkó.
2011. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, kislányomat a Szt. Istvánba szültem, meg voltunk nagyon elégedve, ott volt a dokim, de nem vettem sok hasznát,ezért nem akarunk most fogadni. Szerintetek, ha bemegyek valahová, hogy ott szeretnék szülni, akkor nem engedik meg?
2011. ápr. 11. 12:05
 5/13 anonim ***** válasza:
ÁEK-MÁV Kórház. Nekem nagyon bejött minden szempontból. Csak ajánlani tudom!!!
2011. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha erős fájásokkal, azaz a finishben mész be valamelyik kórházba, akkor sehonnan sem fognak elküldeni, viszont nem leszel a legemberibb bánásmódban részesítve.

Ha a dokit feleslegesnek tartod (én is) akkor az adott kórházban ahol szeretnél szülni fogadj egy szülésznőt. Neki van a legtöbb dolga és fele annyit sem kér mint egy orvos.

2011. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos az a gáz, hogy a fogadott orvos se istenbizony.Nekem volt, hozzá jártam terhesgondira, de nem elég hosszú ideje ahhoz, hogy a szülésem napján bejöjjön.Ügyeletes császározott meg - örültem is, hogy nem kellett természetes úton, ilyen szempontból - sőt, nekem a szülésznő is ügyeletes volt, eleinte mogorva kicsit, de aztán felengedett és normálisabb volt, mint a doki, aki operált.Ez mindig emberség kérdése, illetőleg szomorú, hogy általában MEG KELL FIZETNI a kedvességet, odafigyelést.

Bocs az OFF-ért.

2011. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Óriási butaság, hogy nem leszel a legemberibb bánásmódban részesítve! Nem tudom, ezt ki találta ki, de ez abszolút nem így van.


Egyszerűen válassz egy kórházat, és járj oda már terhesgondozásra is. Nyugodtan mehetsz az ügyeleteshez, én is így csináltam. Magyarországon szabad kórházválasztás van, oda mégy, ahová akarsz. SENKI nem fog elküldeni, és mindenki teljesen normálisan fog hozzádállni, nyugi.

2011. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11:58-nak nincs igaza. Oda mész szülni, ahova akarsz. Bár nem Bp (de közeli), én Kistarcsán szültem, és rendkívül meg voltam elégedve.
2011. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

"Egyszerűen válassz egy kórházat, és járj oda már terhesgondozásra is. Nyugodtan mehetsz az ügyeleteshez, én is így csináltam. Magyarországon szabad kórházválasztás van, oda mégy, ahová akarsz. SENKI nem fog elküldeni, és mindenki teljesen normálisan fog hozzádállni, nyugi."

Ó dehogynem. Lelkiismeret furdalás nélkül. Igaz nem pesti vagyok, de magyarországon lakom, Miskolc 15 km-es körzetében. Én a miskolci Semmelweis kórházba szerettem volna gondozásra járni, 2-szer küldtek el. Mondván, hogy oda csak miskolciak járhatnak. Bocsi az off-ért.

2011. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!