Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy mégis baba van? A...

Lehet, hogy mégis baba van? A mensim megjött pontosan, de nem volt olyan, mint szokott, kerek 3 napot tartott, amiben piros vér alig volt, leginkább világos barna, néha-néha sötét barna folyás.

Figyelt kérdés

A derekam fáj egy kicsit, napjában kb 10 percre ha van megjönérzésem, szóval ez sem stimmel... A melleim minden nap fájnak, de elviselhető, inkább az ágyban rossz, mikor hasra fekszem, percekig igazgatom őket, hogy jobb legyen.

Néha feszülő-szúró érzést érzek a méhemben.

Mióta megjött a mensim, minden nap hányingerem van, de délután jelentkezik csak, kb 3-4 felé, és eltart elalvásig.

Tegnap volt a legrosszabb, hajnali 2-kor felébredtem arra, hogy öklendeznem kell.

Szerintetek lehet baba? Ma csináltam tesztet, de negatív lett. Ez tulajdonképp a 18. dpo-m.

Tudom, új ciklus nyílt, ha ez mensi volt, de kíváncsi lennék, hogy járt-e már valaki hasonlóan.


2008. dec. 4. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most vagyok ilyen cipőben, 38 napja nem jött meg, csak 3 napig barnáztam, de semmi piros vér. Neked mi volt akkor?
2009. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem akkor újra megjött, bár ugyanúgy gyengén, és 21 napig vérezgettem!

Januárban viszont nem jött meg, hanem sikerült a baba, de sajnos múlt héten elveszítettük Őt! :(

Sok sikert Neked!

2009. febr. 20. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!