Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fogok menstrualni...

Mikor fogok menstrualni eloszor szules utan? Ugye nincs miert aggodnom?

Figyelt kérdés
5honapja szultem csaszarral,jelenleg is szoptatok.Tudom mindenkinel mas de nem egyszer mondtak hogy 6het utan meg kell jonnie az a normalis.Elso gyerek nem tudom hogy is van.Koszi a valaszokat.
2011. ápr. 26. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ritka, hogy valakinek 7-8 hónappal utána jön meg először. Akkor érdemes elkezdeni aggódni ha egy évvel a szülés után sem jött még meg.
2011. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy ahogy abbahagytam a szoptatást rögtön visszaállt a ciklusom a rendes kerékvágásba, a szoptatás alatt egyébként csak egyszer jött meg akkor is 3 napra szóval nem volt az igazi. Én is császáros vagyok. Szerintem ne aggódj, van akinek rendesen megjön a szoptatás alatt is van akinek nem, ha nincs egyéb tüneted akkor szerintem nincs baj.
2011. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha végleg abbahagyod a szoptatást, és utána 3 hónappal nem jön meg, akkor kell orvoshoz fordulni.

Én 10 hónapig szoptattam, 12 hósan jött meg először.

2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 7hónapos volt a lányom mikor először megjött.6hónapig szoptattam.
2011. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most is szoptatok(1éve s a lányom)s még sehol semmi:) szerencsére..
2011. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jött meg míg szoptattam-egy éves és 3 hetes volt az utolsó szoptatásnál a gyermekem, rá 21 napra meg is jött.De ez mindenkinél változó.
2011. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem masfel ev utan jott meg. 25 honapos koraig szoptattam a kisfiam
2011. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Csak ijesztgetik az embert az ismerosok:(Persze nekem se hianyzik a menstrualas:D
2011. ápr. 27. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónappal a szülés után jött meg, pedig még szoptattam és kiegészítést se kapott a fiam. 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott, 11 hónapig szoptattam. És mikor megvolt, akkor is ugyanúgy szopott.
2011. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is császárral szültem. 8,5 hónapra jött meg az első, mikor kevesebbet szopott mint napi 6 alkalom.
2011. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!