Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 31hetes terhes vagyok és...

Nittababy kérdése:

31hetes terhes vagyok és nagyon keveset mozog a kisbabám aggodnom kéne?

Figyelt kérdés
köszönöm ellőre is a válaszokat!!
2011. jan. 1. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen!

Azonnal orvos!!!

Ilyenkor már jelentHET bajt, ha keveset mozog!

Még ma menj ügyeletre!

2011. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem!Minden kisbaba más.Ő ilyen kis lusta:-)
2011. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért irogatjátok, hogy nyugodtan maradjon otthon! Ne izguljon! Ez nem játék!

Lehet, hogy lusta a baba, DE LEHET? HOGY NEM!!!!

S valami oka van, hogy nem mozog eleget, pl. oxigénhiányos állapotban van, ami lehet attól hogy a lepény nem jól látja el a babát, s akár attól is, hogy a köldökzsinór pl. valahol megszorult!

Ilyenkor ezeket mindenképp ellenőrizni kell!!!

2011. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én babám annyira erősen és szinte óránként mozog, hogy félek, hogy burkot repeszt. Erősen és gyakran mozog.

30 hetes kismama

2011. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ma mozgott keveset, de azert erezted, akkor nem kell aggodni. Nalam is volt ugy, hogy tobbet aludt egy nap es aggodtam, de este vagy masnap mar potolta az elozo napot.30 het utan mar tobbet alszanak amugy is, mert egyre kevesebb a helyuk. Ugyhogy ne aggodj, ilyen lustabb napja volt. A lenyeg, ha mar jo ideje nem erezted egyaltalan, akkor irany a doki.
2011. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de mi van akkor ha egyik nap egyszer kétszer mozog a másik nap meg sokat voltam védőnőnél azt mondta semmi gond nincsen vele de mégis lustaság lenne ma például vagy 20szor mozgott tegnap meg 3szor ez is baj vagy csak alszik köszönöm a segítséget!!!!
2011. jan. 2. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan napok,amikor többet alszanak,néha kevesebbet,pont mint mi:-)
2011. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!