Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az állaga és a színe a...

Milyen az állaga és a színe a magzatvíznek?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam erről itt, hogy nemén vagyok az egyedül aki attól fél hogy idő nap előtt elszivárog a magzatvíze!Arra lennék kiváncsi, hogy aki már szült meséljen már arról, hogy milyen maga a magzatviz?

Köszönöm


2008. febr. 13. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha minden rendben van, akkor egy színtelen folyadék, amit nem tudsz megállítani (mint amikor pisilsz)

Ha nem színtelen, akkor baj van, irány a kórház.

Nekem ezzel indult a szülés a 36. héten, éjjel, erre keltem, de nem szivárgott, hanem "ömlött", úgyhogy nem lehetett összekeverni. De előtte a 30. héten volt egy kis szivárgás amit nem tudtam hová tenni, telefonáltam a szülőszobára, ahol azt mondták, hogy inkább menjek be, ha bizonytalan vagyok. Megvizsgáltak, nem az volt.

Állítólag létezik egy magzatvíz szivárgás jelző tesztcsík, de akkor pont hiánycikk volt. Ha az megnyugtat vegyél olyat.

2008. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első babámmal mikor elfolyt, tényleg olyan volt mintha bepisiltem volna. meleg volt és elöntött, visszatartani lehetetlen :) Amúgy kicsit édeskés szagú víz volt, semmi különleges nem volt rajta. Olyan apró fehér szöszmők úszkáltak benne. Így mikor a doki azt kérdezte tiszta volt e a víz, akkor zavartan almeséltem az úszkáló fehér szöszmőket, de azt mondta, az természetes. Baj az, ha zöldes, zavaros.


A második babámmal szintén alvás közben kezdett folyni. De azt mivel kórházban voltam már, nem volt időm így megnézegetni.

2008. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét lányomat túlhordtam és nem is folyt el a magzatvizem már rég vajúdtam amikor az orvos kilyukasztotta. Úgyhogy ha fájásaid vannak menj rögtön orvoshoz akkor is ha nincs magzatvíz. Nem mindenkinek folyik el.
2008. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!De csak megnyugtatásul nincs semmi bajom, csak kiváncsi voltam milyen!Köszi még egyszer!Puszi
2008. febr. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!