Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan és miből fogom észreven...

Hogyan és miből fogom észrevenni, ha elmegy a magzatvíz? Milyen a színe, állaga?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni, mintha bepisiltél volna.
2010. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet folyamatos szivárgás, de kizúdulhat egyszerre belőled mind. Eléggé víztiszta folyadék, nem erős szagú pisi.

Nagy izgalmak és örömök várnak rád! Minden jót!

:)

2010. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, aranyosak vagytok!
2010. nov. 5. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ezen aggódtam,hogy majd összekeverem a bő folyással,de hidd el ,nem lehet.Reggel enyhe méhösszehúzódásokra ébredtem,egyszer csak éreztem,mintha valami picit megfolyna,fel akartam állni és hopp,végigfolyt a lábamon.Érdekes volt...Mindjárt tudtam,miről van szó.:))Párom előtte ment el dolgozni.jöhetett vissza.

Könnyű szülést.

2010. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én éjszaka, fordultam egyik oldalamról a másikra, és éreztem, hogy kizúdult belőlem vmi. Tényleg olyan volt, mintha bepisiltem volna. Onnan fogod tudni, hogy míg a pisit vissza tudod tartani ezt nem lehet. Teljesen áttetsző folyadék, talán valamivel kicsit ragacsosabb mint a tiszta víz. Tudni fogod biztosan.
2010. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tuti nem lehet mással összekeverni! Meleg lötty folyik belőled, amit nem tudsz visszatartani! Amúgy belőlem órákig ömlött, nem kis mennyiség, elárasztottam vele még az egész szülőszobát is. A szülésznők viccelődtek is, hogy hamarosan gumicsizmát fognak felvenni. :)

Nekem ici-picit sárgás volt már a színe, mert túlhordtam a babát, és egy kicsit zavaros volt már.

2010. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

meleg folyadék. ha nadrágban vagy mondjuk, akkor a színét úgysem nagyon látod.

és mozgáskor jobban folyik, és nem tudod visszatartani, hiába próbálod.


én is ettől rettegtem, hogy nem veszem majd észre, ellenőrizgettem a bugyimat óránként. még papírzsepit is tettem a bugyimba, hogy azon lássam majd. végül nekem burokrepesztéssel indították meg a szülésemet. hát, belőlem szinte ömlött a magzatvíz, ahogyan felálltam a székről később, a bokámig folyt. lehet, azért volt nekem ilyen intenzív, mert 3 ujjnyi volt akkor már a mészájam.


Könnyű, gyors szülést Neked!

2010. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!