Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan letelik a 42. hetunk...

Lassan letelik a 42. hetunk es semmi jele a szulesnek. Kezdek elkeseredni h mi lehet a baj, vmi bevalt praktika esetleg?

Figyelt kérdés

amiket itt olvastam, nagyreszt kiprobaltam, meg a bábakoktel van hatra, de igazabol tartok tole...szerintetek?


es aki a 42.heten/utan szult, minden rendben zajlott es rendben volt mindkettotokkel?


2011. ápr. 29. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát... orvos látott már? nem indítják?
2011. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

persze, latott, ketnaponta figyel ctg-n es a mehszajat, ami meg eretlen, ezert mar 3x kaptam mehszajerlelo injekciot, de azt mondja a doki, h minimalis a valtozas. Baba feje lenn van, de nem indul...fajasaim nincsenek, minimalis kemenykedes neha. Csakhogy a doki egy hettel kesobbet szamol, hiaba mondom neki h en tudom biztosan...nala meg "csak" egy hettel leptunk tul...aggdodom, nehogy baj legyen...

ha hetfoig semmi, akkor befektetenek, de szeretnem ha megindulna addig magatol....

2011. ápr. 29. 10:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok lépcsőzés, guggolás, intenzív szex ha van hozzá kedvetek egyáltalán. A bábakoktélt felejstd el, én rosszakat hallottam róla! De gondolom hamarosan megindítja a dokid a szülést azért, nem?
2011. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyan így jártam decemberben mint te most! Minden kipróbáltam, mindent ami létetik,még a bába koktélt is. Az sem használt semmit! :( Makacs volt a kislányom, és a végén úgy kellett a 42.héten megindítani oxival. Kitartást neked, tovább már nem várhat a doki, így is sokáig húzod, most már lesz valami biztos! Mit mond, mikor indít ha magától nem menne a dolog?
2011. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem egy ismerősöm a 43. héten szült meg, ő otthon akart szülni bábával, de nem jött a baba, végül kórház lett a vége indították, teljesen egészséges a baba

Neki a bába azt csinálta, hogy mellszívózta a cicijét, mert az oxitocint termel, és beindíthatja a szülést. Mondjuk a csajnál ettől sem indult meg, de a bába azt mondta ez a módszer be szokott válni.

2011. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

most jovok a dokitol, az injekciok ellenere alig van valtozas a mehnyak erettsegeben, meg mindig 2cm es alig egy ujjbegynyire van nyitva...ctg egy gyengecske kemenyedest mutatott. Azt mondta a doki, h nem eleg erett a dolog odabenn, nem latja ertelmet az inditasnak, mivel babaval is velem is minden rendben, csak kinozna vele. Hetvegen meg beindulhat, de nagyon kicsi a valoszinusege. Azt mondta legkesobb kedden meglesz.. Hetfon kell befekudnom reggel, akkor toltom be a 42.hetet....jaj nagyon hosszu ez a vege es elkeserito, h ennyi gyogyszer sem hat ram, mi lesz igy a vege, pedig az egesz terhesseget nagyon jol viseltem...


kedves utolso elotti, nekem is kislanyom lesz, jo tudni, h ennyi rahuzassal is minden rendben volt nalatok...remelem nalunk is igy lesz...


nagyon koszonom a valaszokat mindegyikotoknek...

2011. ápr. 29. 14:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaj Drágám kitartás!Jó ötletnek hangzik ez a mellszívás,próbáld meg mellszívóval,hátha történik valami a hétvégén.És feltétlenül írd meg,ha van valami!Könnyű és gyors szülést kívánok!
2011. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom, igyekszem tartani magam, bar tegnap mar elkapott a siras...es ez ram nem jellemzo, pozitivan allok a dolgokhoz altalaban...ma mar jobb kedvvel keltem fel...ugy allok hozza, h akarhogy is, mar csak par nap :)


mindenkeppen megirom ha tortenik vmi...es megegyszer koszonom!

2011. ápr. 30. 09:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én amikor szültem nálam is volt ilyen, hogy rám tört a sírás minden ok nélkül( pl. egy reklám kapcsán). Én szülés előtt nagyon híg tejes kávét ittam éppen, hogy csak annyit tettem bele, hogy az izét lehessen érezni. Ez volt hétfőn akkor a ctg azt mondták hogy még nem fogok szülni és kedden meglett a babám.

2011. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

koszonom az otletet, de en tejeskavet naponta iszom, ugyhogy az nalam vszinuleg nem valna be...de van egy jo indiai tea receptem gyomberrel, borssal, szegfuszeggel, fahejjal, kardamommal es tejjel, hat most azt iszogatom, m allitolag ugye a fuszeres (foleg a fahej, gyomber kombinacio) is segit...eddig semmi hatas... :/

jaj tortenhetne mar vmi...

2011. ápr. 30. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!