Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hétfőre vagyok kiírva szülni....

Hétfőre vagyok kiírva szülni. Van olyan "praktika", amitől magától beindul? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
kedd este 4 órán keresztül erős 10 perces fájásaim voltak,miután együtt voltunk apával,de elmúltak.Másnap a vizsgálaton azt mondta a doki,nem hiába szenvedtem,a méhszáj megrövidült,és tágultam 1 ujjnyit.de azóta semmi. kinek mi vált be,mitől indult be a szülés??
2010. márc. 12. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szex gumi nélkül, meleg/forró ülőfürdő.


Ne lépcsőzz, mert az erős fizikai megterhelés megindíthatja ugyan a szülést, de ellenőrizetlen körülmények között veszélyes (ez nőgyógyász véleménye, aki a saját feleségét se engedte lépcsőzni).

2010. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyukám öcsémmel lépcsőzött, ugrálgatott, de akkorse indult be a szülés, úgyhogy ne is próbálkozz evvel:)
2010. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Èn holnapra vagyok kiírva.Az éjjel azt hittem már lesz valami ,de semmi.

ma a lányommal havat lapátoltunk,óvatosan......

Már minden porcikám fáj.Ráadásul náthás lettem.majd meglátjuk.A baba jönni fog,ha itt az ideje.Ezen ne aggódj.De este egy jó meleg fürdöt megér,bár nekem nem vált be.A lányom is 6 nappal késöbb jött.

2010. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A dokim szerint ilyenkor a házi feladat a szex.
2010. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a szex ilyen hatást váltott ki, akkor ne hagyjátok abba. Amennyiszer csak megy, hajrá!
2010. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megint ctg,vizsgálat.méhszáj 2 ujjnyi,10 perces brutális fájások,hazaküldtek,lehet ez még 1-2 nap is.akkor is lehet hancúrozni,ha a méhszáj már 2 ujjnyi?bár megjegyzem,most nem nagyon kívánom a fájások miatt..........
2010. márc. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!