Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. tarjáni kórház nőgyógyász...

S. tarjáni kórház nőgyógyász orvosai? Melyik milyen? Tarifák a szülésnél?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 15:05
 1/5 Nikcsi ***** válasza:

Szia!

En is salgotarjani vagyok (bar nem ott szulok, mivel kulfoldon elek) baratnoimtol ugy hallottam, hogy Pasztuhov nagyon jo, sokan jarnak hozza. Sajnos tarifat nem tudok.

2008. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,és a többiről tud vki vmit?
2008. máj. 4. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ott fogok szülni, de nincs fogadott orvosom. Nekem a Pasztuhovval kapcsolatban volt egy kellemetlen tapasztalatom, de sokan dicsérik. Hajós doktor nagyon népszerű még, nála a magánrendelés 5000 ft volt tavaly. Általában a szülésnél a terhesgondozáson fizetett összeg 10x-ét szokták adni. Nagyon alapos még a Szász doktor is, de ő egy kicsit mogorva stílusú.

Üdv, 30 hetes kismami

2008. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nikcsi ***** válasza:
Az elso hozzaszolo vagyok. Szasz doktorral volt dolga anyukamnak is, es neki eleg rosszak a tapasztalatai.
2008. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet hogy én is hallottam jókat is rosszakat is,köszi a válaszokat
2008. máj. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!