Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmagyaráznátok? Kell nőgyógyá...

Elmagyaráznátok? Kell nőgyógyász, terhesgondozó és kórház a kötelező vizsgálatok miatt?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet. Lombikos a babám, 7 hetesen voltam utoljára a meddőségiben. Azóta voltam egyszer magánorvosnál uh-n 9 hetesen és egyszer védőnőnél. Két hét múlva megyek a Honvédba a 12. heti uh-ra és kombinált tesztre. Ott is szeretnék szülni. Oda járjak akkor orvoshoz is vagy járhatok magánhoz? Bármelyik meg tudja csinálni a terhesgondozást is? Vagy arra megint külön valaki kell?
2011. ápr. 5. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A terhesgondozáshoz körzeti kell Ő pecsétel

lehet mellette magándokid tőle kérdezhetsz meg vizsgál de fizetni kell és minden eredményt be kell mutatni.


a védőnő is kell Ő majd szülés után jön jól ha normális ha nem akkor nyüg de elvileg lemondható.

2011. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs első,de ez hülyeség,amit írtál, nekem a magánorvosom végezte a terhesgondozást,úgy,hogy ő valóban magán,mert csak a saját rendelőjében dolgozik,ezért így a végén átadott egy másik dokinak.

Szerintem ez inkább az engedélyüktől függ,van amelyik végezhet és van,amelyik nem...A tiéd valószínűnek tartom,hogy nem,ha a genetikai uh-ra a kórházba küldött..

2011. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 13,07-es írta jól. Én is magánhoz jártam, csak a 18 heti uh-t kellett kórházban csinálni, mert azt törvény írja elő. Az én dokim, már nem dolgozik ott, ahol szülni akarok, de bejön (remélem!), ajánlott egy másik dokit, aki nagyon szimpi, ha vmi miatt ő nem tudna bejönni.
2011. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem van egy magándokim, aki terhesgondozást is végezhet. Akkor ez elég. Ő adhat beutalókat is? Kell ezekre egyáltalán? És a kórházba megyek a 12. a 16. 18. heti stb. vizsgálatokra. És majd ott szülök...

2011. ápr. 5. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kórházba hív uh-ra, akkor ott nem kell fizetni, a jobb dokik nem várják el. A beutalókat a háziorvos adja, a magándoki, ill a védőnő mindig szól, hogy mikor és hova is kell kérned.
2011. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!