Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Inditották hamarabb a szülést...

Inditották hamarabb a szülést rossz CTG, vagy áramlás után valakinek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
33. héten, sürgős császárral született a kisfiam.Nem fejlődött akkor már a pocakomban.Indúr-pindúr volt:1490 gramm és 42 cm,viszont elképesztően erős és ügyes.Egyedül lélegzett a kezdetektől,leküzdött egy rohadt kórházi bacit,amitől vérmérgezése lett...most 18 hónapos,gyönyörű,okos és nagyon boldog kiskölyök:)
2009. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy vették észre,hogy nem fejlődik?Mindkét vizsgálattal?Boldog ünnepeket Neked!
2009. dec. 23. 16:04
 3/10 A kérdező kommentje:
És mit mondtak mitől lehetett?
2009. dec. 23. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem volt ilyen, sőt túl is hordtam a fiamat, 42. hétre lett, de az egyik szobatársamnak 38. héten meg kellett indítani mert rossz volt az áramlása és azt mondták neki UH-n, hogy nem fejlődik már a baba. Kevés volt a magzatvize ezért került be a kórházba. 50-es volt neki. Az első kislánnyal is így volt, azt hiszem ő a 37. hétre született. 2750-nel lett neki a második lánya, egészséges babóca és nagyon szép. :) Az első nem tudom mennyivel lett neki, már nem emlékszem mit mondott.

Nekem sem volt már egyébként áramlás, de nekem a túlhordás miatt, vissza is esett a kisfiam súlya, de teljesen egészséges és gyorsan vissza is szedte. Nekem 150-es volt a vizem, arra azt mondták, hogy jó.

2009. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,Neked is,az első vagyok.UH-on vette észre a nőgyógyászom,a 31. héten 1800 grammra saccolta,aztán a 33. héten azt látta,hogy nem fejlődött.A magzatvíz szinte eltűnt,addigra alig volt.Szívfrekvenciája jó volt,de nem merte a doki kockáztatni a centralizációt(jól tette,hála Neki).

Hogy mitől volt?

Ezt senki sem tudta megmondani,tény,hogy 37 éves voltam,ez lehet az egyik oka...mi még,azt nem lehet tudni.

Miért érdekel?

Remélem Neked nem ez lesz?

2009. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek volt sürgősségi császára a 36. héten, mert visszafejlődött a kisfia. Nem volt áramlása. UH-n vette észre a doki, akkor csinált neki flowmetriát is. Születésekor nagyon picike, vékony teste és végtagjai voltak, és nagyon nagy feje. Kicsit lassabban fejlődik, de egészséges.
2009. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hete volt ez, igaz én már a végét jártam, a 39. hétben voltam és a rossz ctg eredmény után még végeztek egy terheléses tesztet, majd még aznap indították a szülést. Miért szeretnéd tudni?
2009. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam, mint az utolsó hozzászóló, csak a 40. héten Nem volt túl jó a flowmetria, a baba sem tűnt túl nagynak a hízásomhoz képest és akkor nekem is csináltak egy terheléses tesztet, ott leesett a baba szívhangja és puff, már indították is a szülést. Szerencsére nem kellett megcsászározni, sima szülés lett és 3080g-os 10-es apgaros babám született. Én nem bánom, hogy így történt.
2009. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36.hét végére született a kisfiam ,rossz Nst miatt !
2009. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk felmerült, mert én voltam nagyon rosszul, a 36. héten a doki alaposan megnézett mindent, mondta, ha a baba CTG-je rossz, sétálunk is át a műtőbe. Szerencsére jó lett, azóta is tökéletes, bár most már lassan kijöhetne magától is, 39 hetes múltam. A második babámmal is felmerült, amikor túlhordtam, naponta nézték, mondták, hogy amint kicsit romlik, már indítják is. Szerencsére nem romlott és beindult magától.
2009. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!