Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egy kicsit szivárgott a...

Ha egy kicsit szivárgott a magzatvizem, de nem fektettek kórházba, henem ágynyugalomra itéltek és szeretkeztünk a párommal lehet vmi baja a babának? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A babának semmi baja nem lehet, de elöfordulhat hogy elfolyik teljesen a magzatvíz. ha még nem töltötted be a 37-ik hetet akkor ne nagyon kufircoljatok már. 37-ik héttöl már nem baj ha beindul a szülés.
2011. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ágynyugalom, nem szeretkezést jelent! Nyilván nem véletlenül rendelt ágynyugalmat az orvos. Hány hetes vagy? Annyi baja eshet a babádnak, hogy megindul a szülés, vagy ha a méhszájad is nyitpottab akkor kellemes fertőzést is összeszedhet, mivel a burok is sérült, ha szivárog a víz. Nem igaz hogy nem lehet kibírni.
2011. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azért volt mert nem birtuk ki.Atért mert a doki azt mondta , h 1-2 napon belül megindulhat a szülés de semmi nem történt.Elkeseredtem 1 hét elteltével és azt mondtam szülni akarok.Hát ezárt volt... Persze ennek se semmi hatása.38hkm
2011. máj. 4. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem hogy türelmetlen vagy, de próbáld úgy nézni a dolgot, hogy a babádnak még időre van szüksége, azért nem született meg. És ilyenkor már nagy a fertőzésveszély, főleg ha szivárog a magzatvíz. Nagyon nem kellene szeretkezni. Ha meg akar indulni a baba akkor meg fog, ha nem akkor hiába szeretkeztek 5x naponta, akkor sem lesz semmi, ami a szülést illeti.
2011. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony...nagyon könnyen fertőzést kaphat a babád!!!!
2011. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha csak szivárgott, és az ágynyugalomtól elmúlt, akkor valószínűleg összefort a magzatburok. szerintem, de nem vagyok doki.


a sperma meg puhítja a méhszájat, így elkezdhet kinyílni. amit nem rögtön veszal akár észre :)


én 2-3 cetnis méhszájjal 1 hétig voltam, végül burkot repesztettek, csak így indult be a szülés

2011. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!