Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig kellemetlen...

Szülés után meddig kellemetlen még a sex? 8 hete szültem a hetedik héten szeretkeztünk a férjemmel és nem volt valami felemelő érzés sajnos.

Figyelt kérdés
Ez meddig lesz így? A másik dolog hogy nem tudom jól érzem-e és hogy jól fogalmazok-e de olyan érzésem van mintha már nem lenne gátizmom. Tehát olyan laza az egész ott... remélem érthető vagyok. Nem érzem azt amit régen amikor a gátizomtornát végzi az ember. Ez normális másnál is így volt és meddig tart?
2009. szept. 15. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapig nem volt valami felemelő... Ja, a hat hét utántól számolva!!! Fájt, és mindig csak azon gondolkoztam, hogy "sokáig tart még?" Iszonyat volt. Aztán szépen lassan helyreállt minden.
2009. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor még sok idő:((( Már félek a következőtől de szegény férjemet is sajnálom mert most meg azt mondjam neki hogy megint nem lehet csak most emiatt? Hát nem tudom mert ha meg nem csináljuk akkor sose fog "bejáratódni" újra nem?
2009. szept. 15. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Dokim kedvenc jelmondata: "a rendeltetés szerű használat helyreállítja a dolgokat". Az első után nekem egy év volt. :o( igaz, hogy voltak komplikációk, szóval ez nem átlagos, azt hiszem. Nálunk inkább az volt, h a férjem mindig kérdezte, hogy fáj-e, én meg nem hazudtam neki, és emiatt neki ment el a kedve, mondván hogy nem akar nekem fájdalmat okozni... Kíváncsi vagyok, most hogy lesz, én már sokszor kívánom, de még a 6 hetet töltjük... Ja, a gátizmomat én sem éreztem, pedig ő azt mondta, hogy nem lett lazább... Jó regenerálódást!
2009. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem elég nagy gátmetszésem volt, mivel vákummal szültem és a varratok csak kb 2 hónap után gyógyultak, addig ugye semmi. Utánna sokáig nem volt még tökéletes, de a párom nagyon megértő volt. Mindig máshogy próbálkoztun, ha nekem nem volt jó, így egy idő megtaláltuk azt a helyzetet ami mindkettőnknek megfelelt. Kb 7-8 hónap után lett újra olyan, mint régen. Kitartás!

2009. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi szépen lassan helyreáll majd minden. Rengeteg sok gyengédség hosszú elojáték esetleg sikosító. Azoknak a kinyúlt izmoknak ido kell hogy újra megerosodjenek egy kis intimtornával segítheted a regenerállódását. Szerintem mindenki így van ezzel. Ez nem olyan dolog mintha mi sem tortént volna azoknak az izmoknak elég megeroltetés volt 9 hónapig zártnak kellett lenni tartani bent a fejlodo babát aztán pedig kitágulni hogy kiférjen. Szerintem a teljes regenerállódásra ugyanúgy átlaban 9 hónap szukséges. Mi is fokozatosan álltunk vissza eloszor szinte csak pettiggel elégítettuk ki egymást.
2009. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!