Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek kijön a szülés...

Mindenkinek kijön a szülés után az aranyere? Hogy lehetne megúszni a dolgot? És a szeme mindenkinek bevérzik?

Figyelt kérdés
Van valami nyomási taktika, hogy ne jöjjön ki az aranyér? És mit kell tenni az ellen, hogy a szem ne vérezzen be?
2011. máj. 6. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

aranyér:

rekeszizomba kell nyomni nem mindenhová


szem:

szem becsuk.

2011. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Három gyereket szültem,de sem az aranyerem nem jött ki,sem a szemem nem vérzett be. Pedig nem voltak könnyű szülések.
2011. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Alinaaa ***** válasza:
100%
Hogy vigasztaljalak nálam egyik sem volt. Nem tudom, hogy hogy csináltam. elhalványult, már csak a fiam arca van előttem.de azt hiszem csukott szem volt nálam is:)
2011. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szemem nem vérzett be, pedig nem hiszem, hogy becsuktam volna...

Az aranyér szerintem nem előzhető meg. Legfeljebb császárral. Bár nekem nem igazán a szülés, inkább a terhesség hozta elő. Annyi, hogy a szülés súlyosbította. De ott és akkor nyomnod kell, bármi lesz is.

2011. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A szemem nekem sem vérzett be, az aranyerem viszont kijött. De el is múlt. (Nem túl kellemes, de hideg vízzel kell az érintett részt mosni, az serkenti a vérkeringést. Semmiképpen ne nagyon meleggel!!) A szemem nyomás közben én is becsuktam, bár nem mondta senki. Viszont láttam egy olyan lányt, akinek mindkét szeme totál bevérzett. De csak ő róla tudok.
2011. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő hajlam kérdése is. Szedj rutascorbint, az erősíti az érfalakat, és segíthet megelőzni. Nekem egyik sem volt, kétszer szültem.
2011. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondták, hogy nyomás közben szorítsam össze a szemem! Ha így teszel nem lesz gond! Az aranyerem nekem is kijött de nem vészes, el is múlt!
2011. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor nyomni kellett becsuktam a szemem.Az aranyerem nem jött ki.
2011. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Aranyerem sose volt(2gyerek), erre tippem nincs.

Szemem sem vérzett be, a szemet becsukjuk. A dokim azt mondta ne arcra szüljek, ne ott látszódjon, h erőlködök, hanem tényleg nyomjak.

2011. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én becsuktam a szemem,de valami brutálisan bevérzett a szemem. Áprilisban szültem, és egy hónapos volt a fiam, amikor napszemüveg nélkül ki mertem lépni az utcára. Aranyerem nem jött ki a szülésnél,de előtte sem volt soha.
2011. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!