Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek csak a rendes...

Mindenkinek csak a rendes fájások fájtak szülés előtt? én érzem a jóslókat is, nem vészes, de nyomja a szeméremcsontontomat a baba feje (mintha szét akarnék nyílni), és a mensi szerű görcs se erős, de néhány napja gyakori és órákig tart olyankor.

Figyelt kérdés

én azért megérzem ezeket, bele-beleszúr és összeránt olykor. Mondjuk a derekam fáj még 2hete, de már megszoktam.

nem panaszkodom, nem fájt semmim eddig.

szülés előtti időkben nektek a jóslók nem fájtak kicsit vagy nem éreztétek meg őket??

ilyen alacsony lehet a fájdalom-küszöböm??? igazán sose fájt még semmim se...legalábbis nem emlékszem, szóval én nem tudom ezt előre megítélni (majd utólag megmondom) :-)

a 41.hétben vagyok már, szóval tudom, hogy bármikor lehet eből szüls és be is kell feküdnöm jövő héten a kórházba, ha addig nincs semmi.


2010. ápr. 16. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg tiszta szívből kívánom Neked,hogy ne fájjon annyira,de azért arra számítsál,hogy azért nem "csak" ilyen lesz,akármennyire is szépnek tűnik... :)
2010. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nagyon fáj a szülés, az érdekel, hogy a jóslókat más is megérzi-e? mert állítólag azok egyáltalán nem fájnak, csak keményedések...
2010. ápr. 16. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tegnapi front betett, olyan jósló fájásaim voltak... nem részletezem, viszont van még 5 hetem, de visszagondolva, az első terhességemmel is volt még 5 hetem mikor néha 1-1 frontnál pl. előjött a jósló. Gáz volt, de az igazi még gázabb... Viszont nagyon hamar meglett a baba, könnyű szülést kívánok neked.
2010. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Igaz en mar nem vagyok kismama (8 hetes a lanykam), de en nagyon is ereztem a joslokat.

A 28. hettol voltak folyamatosan.

Amikor elkezdodtek a fajasok egy szep pentek reggel 8-9 kozott en azt hittem csak joslok.

Maskor is mar elofordult, hogy 10-15 percenkent jottek igy nem vettem rola tudomast.

Kb delutan 1 lehetett amikor a fejem munkahelyerol telefonaltak, hogy korhazba kerult a ferjem ,rogton rohantam hozza.

Elment ugy az egesz nap, hogy a fajasok csak jottek es mentek anelkul, hogy tudatosult volna bennem mi is tortenik.Pedig egyertelmu lehetett volna, mert neha osszegornyedve fekudtem a ferjem vallara.

Azert is nem gondoltam, mert meg 2 het volt a kiirt idopontig.

Ejjel fel 12 kor indultam volna haza a korhazbol, mert hulla faradt voltam amikor felalltam a szekrol es elfolyta vizem.

Vasarnap hajnali 1.34 kor lett meg a babam :)

2010. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

gratulálok a babádhoz!

nekem is sűrűn vannak és már én sem számolgatom, figyelem, mert egy hete azt vártam, mikor lesz belőle rendes fájás és nem lett, persze ráment akkor a nap, csak erre figyeltem. aztán rájöttem, hogy ez így nem lesz jó, és hogy majd ha már nagyon-nagyon-nagyon fáj rendszeresen vagy szivárog/elfolyik a magzatvizem, akkor lesz szülés.

de azért egyre erősödnek a jóslófájások, napról napra... és ezt nem negatív élményként fogom fel vagy élem meg!!

Már alig várom, hogy a karomban tarthassam a babánkat!!! :-)

2010. ápr. 17. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!