Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült Németországban,...

Aki szült Németországban, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Én aug. 4.-ére vagyok kiírva, Gelsenkirchenben élünk, itt fogok szülni. Kíváncsi lennék, hogy kinek milyen szülése volt.
2011. máj. 7. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt szültem Németo-ban, császárral az elsőt, simával a másodikat, Baden Würtenbergben.

Teljesen pozitív volt MINDEN! Választott orvos nincs, csak a terhesgondozásnál, szülésnél az ügyeletes jön, de meg voltam vele elégedve teljesen. A csecsemősök kedvesek, hajnalban is szívesen segítenek pl a szoptatásban.

két ágyas, fürdős-wc-s szobában voltam, reggeli-vacsora svédasztalos (2 féle zsemle, kenyér, szalámi, májkrém, joghurt, műzli, zöldség, tej, egész nap korlátlan ásványvíz, kávé, tea fogyasztás...), az ebéd 3-ból választható,az nekem nem jött be, "túl német" :)


Mire vagy kíváncsi? kérdezz, szívesen válaszolok!

2011. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NAGYON aranyos vagy, hogy válaszoltál! Köszönöm! Gátvédelemmel szültél? Úgy hallottam, itt gátvédelemmel szülnek.Kaptál fájdalomcsillapítót? (vagy kérni kell, hogy adjanak?mert a barátnőm nem kért, de nem is kapott) Hány napig tartottak bent a szülés után?? ( Mindkét esetben)Mennyi ideig tartott a szülés? Bizonyára tudod, hogy lehet választanunk, hogy hogyan szeretnénk szülni. te mindkét módon szültél. Mit javasolnál nekem? császár, vagy sima?Császár után beindult a tejed egyből? Nagyon félek a szüléstől. Bent lesz velem a párom éjjel nappal a kórházban szülés alatt, és után is.( ez napi 26 euro) E-mail-t is írhatsz. Köszi előre is! Nagyon várom a válaszod! Minden jót, és jó egészséget kívánok Nektek!
2011. máj. 20. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden jól ment?
2014. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondhatom a 17 ora vajudas ellenere csodalatos szulesem volt!! Szuper ellatasban reszesultem. Elso szules volt, de nem vagtak, es nem repedtem. A kislanyunk 3205 g -mal szuletett 48 cm-rel.mehettem vajudas alatt furdeni, aztan kaptam 2 fele fajdalomcsillapitot is, szules utan csaladi szobat kertunk, ahol a ferjem ejjel nappal velunk volt. Edesanyam is vegig bent volt a szulesnel , es a ferjem is.
2014. nov. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!