Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én Németországban élek, és...

Én Németországban élek, és itt vagyok kismama. Vannak valakinek itteni tapasztalatai a vizsgálatokkal kapcsolatban? 10 hetes km

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Németországban élek, 7 hete szültem. Mire vagy konkrétan kíváncsi?
2010. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Èn is itt lakom 7 éve.

Itt szültem a lányomat,most pedig 39.hetes vagyok.

Mire lennél kíváncsi??

Ha gondolod írj privit.

Merre laktok??

2010. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kétszer szültem németben. Az egyiket Baden-Württenberg tartományban, a másikat a Bayoroknál. Tök más volt a két rendszer. De mindegyik jó volt, bár a Bayor nekem szimpibb volt.

2010. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mi Bayorban lakunk Aschaffenburgtól pár km-re.A vizsgálatokkal kapcsolatban pl érdekelne, hogy itt is van-e Afp vagy valami modernebb dolgot használnak,szóval a vizsgálatok ugyanazok-e mint otthon vagy számíthatok valami újra is.Márc 15-én megyek a 12 hetes Uh vizsgálatra.

Köszönöm a válaszokat, és szívesen ismerkedem az itt élőkkel.

2010. márc. 3. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi ugyan Rheinlad-Pfalz-ban élünk, nem tudom, van-e valami eltérés. Nálunk úgy volt, hogy havonta kellett menni vizsgálatra, ekkor volt mindig vérvétel és vizeletvizsgálat, afp nincs. 3 kötelező ultrahang van, a 32. héttől ctg és 2 hetente kellett járni vizsgálatra, illetve nekem hetente kétszer, mert cukros lettem. Az első vizsgálatnál megkérdezték, hogy milyen vizsgálatokat akarok, ezek egy jó része fizetős. Én elégedett voltam mindennel.
2010. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hat éve szültem a Bayoroknál. Nem emlékszem AFP-re, mindig csak a szokásos cuccok voltak. Vizelet, vérnyomás, ultrahang. Viszont ott nem voltam cukorterhelésen. Nem fizettem semmiért, csak három havonta a kötelező 10 euró volt a dokinál. A szülésznőt is úgy választottam, az is ingyen volt.

2010. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. márc. 9. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva?
2014. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!