Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygomba terhesen?

Hüvelygomba terhesen?

Figyelt kérdés
28hetes kismama vagyok.Nem múló gombám van.Nagyon fáj már.Az orvos mindig csak a pimafucint irja fel.de már használtam canesten combit is.Ugye nemárt a gomba a babára nézve
2011. ápr. 4. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az egész terhesség alatt ezzel küzdöttem!Semmi baj nem történt de nálam csak a canesten kombi vált be!a baj az ha a szülés alatt is fent áll a probléma mert ahogy a baba áthalad a szülőcsatornán elkaphatja!
2011. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Candibene vált be. Viszont szülés előtt visszatért a fertőzés, így szülés után azt mondta a doki, hogy adni fog antibiotikumot a babának, nehogy neki is baja legyen tőle. Erre mondjuk nálam végül császár miatt nem került sor, de a lényeg, hogy ne aggódj, van rá megoldás, ha nem múlna el szülésig sem!
2011. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán felírhatna valami erősebbet,mert nekem sem a pimafucin,sem a canesten combi nem hat,gyenge,nulla.

A pevaryl g viszont nagyon jól elmulasztotta,de ettől is van még erősebb a klion,az állítólag totál kipucol,igaz felmarja a hüvelyfalat,de elpusztítja a gombát.Mindegyiket lehet használni terhesen,és egyik sem árt.Én nem nyugodnék bele a helyedbe,messze még a vége.

2011. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg még olvasod az oldalt, megköszönném ha válaszolnál. :) Én is ezzel a problémával küzdök, de már a végén járok. Valószínű így fogok szülni is. Nagyon félek, hogy a babának valami baja lesz, illetve a gyulladt hüvelyem is borzasztóan aggaszt, hogy hogy fog gyógyulni a szülés után pl. vagy nem fog-e emiatt szakadni. Nálad hogy alakult végül? Előre is köszi ha válaszolsz!
2016. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!