Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülnétek olyan orvosnál, aki...

Szülnétek olyan orvosnál, aki abortuszt is vállal?

Figyelt kérdés
Készítenék egy felmérést a nők körében. A kérdés adott.
2011. máj. 10. 21:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem érdekel, hogy hány abortusza volt a dokinak, ha közben az én terhesgondozásomat tökéletesen ellátja és a szülést is tökéletesen levezeti.

Kétszer szültem, egyszer sem kérdeztem meg, hogy vállalnak-e abortuszt, mert nem érdekel, nem ettől lesz valaki jó vagy rossz szakember.

És ez független attól, hogy én mit gondolok az abortuszról, de azt most nem írom le, mert nem ez a téma.

2011. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Sztem nincs olyan doki aki nem vállal...
2011. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Attól még jó orvos, ez is a munkájához tartozik sajnos!

Egyébként meg nem kérdeztem a terhességem alatt egyik orvosomtól sem, hogy végez-e abortuszt! :o)

2011. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
58%

Ismerek olyan dokit, aki nem vállal abortuszt. Hívő keresztény.



A kérdésedre válaszolva: nem, nem szülnék olyannál.

2011. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én két olyan orvossal is dolgoztam, akik nem vállaltak abortuszt. Ettől függetlenül ők sem jobbak vagy rosszabbak, mint társaik. Én nem kérdeznék rá orvosfogadásnál, mert engem nem érdekel. Viszont, ha egy szülőnőnek az a kikötése, h az orvos legyen ab. ellenes, akkor azt én tiszteletben tartom.
2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
21:27: Mármint olyannál, aki vállal, vagy aki nem? Ez most nem volt teljesen egyértelmű, de ha jól értem olyannál nem szülnél, aki vállal.
2011. máj. 10. 21:29
 7/34 anonim ***** válasza:
az én dokim vállal abortuszt, ráadásul jó pénzért. Ennek ellenére meg vagyok vele elégedve. Szerintem nincs összefüggés a kettő között.
2011. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
En nem szulnek, zavarna a gondolata is, hogy ugy gondol egy picire, hogy "darab darab" a munka targya, nekem bizarr lenne.
2011. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Én nem ezzel foglalkozom. Nekem az a fontos, hogy engem, és a babámat tökéletesen, szaktudása maximumát nyújtva kezeljen, és gondozzon.

Ahogy nem ítélkezem azok felett, akik abortuszra mennek, nem vagyok álszent, hogy a doki felett ítélkezzek.


Viszont számomra nem egyértelmű, hogy pl. a missed ab is ide tartozik? Vagy az az abortusz, amikor olyan babát vesznek el, aki él, de élettel összeegyeztethetetlen betegsége van?

Őszintén szólva ha egyszer ne adj isten ilyen előfordulna velem (nem szeretnék se beteg babát, se missed ab-ot) akkor örülnék, ha a dokim ehhez is értene, nem csak nekem ugrana, mint első ilyen páciens. A szaktudást és a gyakorlatot fontosabbnak tartom a hitnél (de ettől tiszteletben tartom, ha hitbéli kérdés miatt nem vállal a doki)

2011. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"az én dokim vállal abortuszt, ráadásul jó pénzért."


Ezt most nem értem. Az abortusznak fix ára van, nem? Vagy ő még hálapénzt szed érte???!!!

2011. máj. 10. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!