Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy indult meg a szülése?

Kinek hogy indult meg a szülése?

Figyelt kérdés
38+5 vagyok, és tegnap egész nap menstruációs görcseim voltak, éjszaka semmi, reggel óta megint nagyon intenzív. Régóta vannak már jósló fájásaim, de ilyen még nem volt, nem rendeződnek a fájások. Mikor lesz ebből szülés?!
2009. márc. 11. 09:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Nálam menstruációs fájásként indult meg, és amikor már gyanussá vált, hogy ez szülés a hideg is rázott. Közben órák teltek el. Konzultálj az orvosoddal, szerintem ilyenkor megnézik, hogy esetleg nyitva van-e a méhszáj.Próbáld mérni az időt, hogy van-e ritmikusság.Ja, és 1-2 nappal előtte távozott belőlem valami nyálkás, állítólag a nyákdugó, onnantól azért már lehetett számítani a szülésre.
2009. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam este székelési ingerként kezdődött a menet, másfél óránként kellett vécére mennem. Először azt hittem, hogy vmi meghajtott, aztán amikor már semmi nem távozott, de még mindig görcsöltem - már fél óránként - akkor kezdtem aggódni. Végül 10 perces fájásokkal indultunk a kórházba. 37 hetes voltam, de a pici úgy döntött, hogy elég volt a bezártság:)
2009. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már bent voltam a kórházban mert túlhordtam egy héttel! 2X próbálták indítani nem jött be!:) Egyik éjjel 1óra körül ébredtem a menstruáció szerű görcsre, kimentem a mosdóba akkor ment el a nyákdugóm! Akkor már gondoltam, hogy itt lesz valami! Először 10perces fájások jöttek, aztán sűrűsödtek! Reggelre mire mentünk nst-re 5percesek voltak! Akkor irány a szülőszoba burkot repesztettek és fél 2-re császárral végül is de meg lett a manóm!:) Szerintem már nem sokat kell várnod! Könnyű szülést!:)
2009. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is 39 hetesen és nem mentem be mert azt vártam, hogy rendszeres legyen, de akkor jött a védőnő és bezavart a kórházba, h a baba már ki akar jönni és majd bent felerősítik a fájásokat.Még aznap meg lett a baba. Szóval sztem irány a kórház!!!
2009. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 8 napot túlhordtam.

Szombat este vettünk egy kellemes fürdőt, de nem esett jól, kiszálltam és alig tudtam elmenni az ágyig. Aztán jobb lett, de egy óra mulva megint görcsöltem. És onnan kezdve éjfélig óránként voltak görcseim, majd 3-ig 20 percenként, és utána beállt 7-8 percesekre. Reggel, mikor felkeltem, folyamatosan fájt, de ha leültem, visszaállt a 7-8 perces fájás. 10-re mentünk NST-re, délben még haza akartak küldeni, de nem volt jó az NST eredmény, ezért fél 2-kor felvettem, fél 3-kor burkot repesztettek és fél 6-kor meglett a lányom.

Sokaknak van, hogy akár napokig is vannak fájások, de nem rendeződnek. Ilyen esetben menj be, mondd el, mi történt, és nézzen megy egy orvos. Készülj fel, lehet bent tartanak már, de persze ez nem biztos.

2009. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 38+4 hetesen szültem.Éjjel 3:30-kor arra keltem,hogy olyan érzésem van,hogy pisilnem kell.De az a magzatvíz volt.Bementünk a kórházba.Reggel 7:45-kor jött az első fájás.15:07-kor császárral lett meg a fiam mert semmit nem tágultam.

Mielőtt megszületett volna előtte 1 héttel volt jósló fájásom!

2009. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!