Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez mi lehet? 6 hónapja szültem...

Ez mi lehet? 6 hónapja szültem, és a hüvely bemenetemnél érzek néha (kb 2-3 hete) valamit, mintha egy golyó lenne (tükörrel meg is néztem) a saját testemből, bőrömből.

Figyelt kérdés
Mikor először észleltem, olyan érzésem volt, hogy "meg kell szülnöm" és ahogy hozzáértem véres lett az ujjam! Nem fáj, nem érzek semmit, csak ott van! Gátmetszésem, majd gátrepedésem is volt. Orvoshoz elég problémás eljutnom, de el fogok menni! Aki tapasztalt vagy hallott már ilyenről az kérem írjon! Köszönöm
2011. máj. 12. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig vérzik??? Vagy csak ha hozzányúlsz???

Én egyébként méhsüllyedére tippelnék. Menj orvoshoz mindenképpen, bár ezzel ha így van ahogy említettem, most nem tudnak csinálni semmit,főleg ha szoptatsz. Utána a hormonok helyreállítják ha nem akkor gyógyszer. Ha az sem, akkor műtét.

2011. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2011. máj. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!