Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kínos kérdés, - Megereszkedett...

Kínos kérdés, - Megereszkedett hüvely?

Figyelt kérdés

Szülés után kb 5 hónappal vettem észre, amikor zuhany közben kint volt a hüvelyem egy kis része, éreztem a kezemmel. Gondoltam, még korai, hogy minden a régi legyen, de azóta eltelt még fél év, és néha még elkapok egy-egy ilyen esetet zuhany közben.

Nagy babát (4400 gramm) szültem hüvelyi szüléssel, 1cm-es gátmetszéssel.

Mi segíthet? Torna? Vagy "szabásos" helyreigazítás?


2011. máj. 20. 10:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
eloszor huvelyi tornat javasolnek, nem tudom, mennyi ido alatt hat, de par honapot adj neki, mielott kes ala fekudnel
2011. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el Macibaba történetét és gyógyulását. Én is Őáltala találtam rá a megoldásra, a hüvelyconusra, nem olcsó, de szerintem a műtétnél minden jobb.

[link]

2011. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
27%
A hüvelyed?? Nem a méhed ereszkedett meg, ez gyakoribb és valószínűbb is.
2011. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én azt gondolom, hogy a hüvelyem az, mintha megnyúlt volna, elég érdekes érzés. És csak néha van kint. Ha a méhem lenne, azt szex közben is érezném, nem? De minden ugyanolyan, mint régen. És pisilés-visszatartási vagy egyéb problémáim sincsenek...

Azért írjatok még, hátha valaki találkozott ilyen jelenséggel... :S

2011. máj. 20. 14:41
 5/52 anonim ***** válasza:

13:46-os vagyok.

Nekem is a méhem (méhfal)ereszkedett meg, nem is érzem hogy ott van, nincs semmi problémám vele, nem fáj. Akkor vettem észre hogy ott van, amikor a gátsebemet néztem meg, tehát sex közben sem lehetett érezni.

2011. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Komolyabb önvizsgálatot tartottam, és tényleg a méhem az, igazatok volt.

Bejelentkezem a dokimhoz.

2011. máj. 20. 21:53
 7/52 anonim ***** válasza:

Szia, igen valószinűleg megsüllyedt a méhed. Ha a gát izmai meggyengülnek, a hüvely tágabbá válik és a méh lejjebb süllyed. Én is észrevettem magamon ezt a jelenséget, bár nekem nem süllyedt meg ennyire, de ha felnyúlok én is könnyebben elérem a méhszájamat. Én a Kriton intímtornát csinálom. Szeretnék még egy babát, ezért is remélem, hogy rendbe jön a dolog.

Kíváncsi vagyok, mit mond a dokid, megírod majd, hogy mi lett?

2011. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Igen, persze, megírom.

Mi is szeretnénk babát, méghozzá hamarosan.

2011. máj. 21. 11:33
 9/52 anonim ***** válasza:

15:14-es vagyok

voltál dokinál,mit mondott???

2011. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Áh, még nem, a Pünkösd miatt, és az elfoglaltsága miatt 1 hónap múlva kaptam csak időpontot.

Majd jelzek.

2011. máj. 24. 06:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!