Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszájat is varrnak? Ha igen...

Méhszájat is varrnak? Ha igen akkor a varrat kipotyog és mikor?

Figyelt kérdés
A gátnál is van vmi az hogy esik ki?Természetes hogy úgy érzem lent van a méhem? 3 hete szültem.
2009. márc. 11. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor varrnak belül, ha szakadsz, de ott felszívódós varrattal. Pl. nekem a hüvelyfalam végigrepedt, de mondta a doki, hogy ott fel fog szívódni a varrat. Kipotyogósról még nem hallottam. A gátnál nekem kiszedték a varratomat még a kórházban. Én 6 hónapja szültem, de még mindig furán érzem a méhemet. Ha belegondolsz, 9 hónapig alakult, tágult, idő kell mire teljesen rendbejön és újra a régi lesz. 3 hét elteltével teljesen normális, hogy még nem vagy 100%. Nyugalom, nincsen semmi baj! Ha mégis nagyon aggódsz és úgy érzed valami nem stimmel, nyugodtan menj dokihoz és nézesd meg. A nyugalmad többet ér!


Boldog babázást!

2009. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem szüléskor repedt a méhszájam is. A doki elég sokat varrt. A külső varratokat kiszedte, a belsők pedig egy idő után kipotyogtak, tök feketék voltak. Az utolsó varratom a 6 hetes kontroll előtt esett ki, 2 nappal.

2009. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is varrták a méhszájamat. Magától kipotyogtak a varratok.

6 hetes anyuka

2009. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 12. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!