Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csütörtökön lesz a császármets...

Csütörtökön lesz a császármetszésem, betöltött 40. hét. Hogyan készüljel rá? Volt már egy, de az nem volt időhöz kötött. Ehetek-ihatok előtte? Kevésbé fog megviselni, mint az előző?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem annyira viselt meg,és közvetlenül előtte nem lehet sem enni sem inni.Nekem a mutét után nagyon jól jött az őrzőben a mentolos cukor és egy szivószál.
2011. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


ez az én születéstörténetem, remélem erőt ad:)

2011. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az előző koraszülés volt... Most itthon kell hagynom a 19hónapos Babómat, ezért szeretnék mihamarabb túllenni rajta.

Köszi a történetedet.

2011. máj. 16. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát...nekem faros volt a babám, és rettegtem a császármetszéstől, mivel sosem feküdtem még műtőasztalon, még egy vágásom sem volt soha életemben, gondolhatod... Az utolsó pillanatig bíztam, hogy megfordul a babám, már mindent kipróbáltam, de nem. Február 17-én, reggel fél 9kor betoltak a műtőbe, sírtam a félelemtől és reszkettem a műtőasztalon, de amikor elkezdték, közel sem volt olyan szörnyű, mint ahogy hittem. Nem éreztem tényleg semmit, csak egy kis ráncigálást, de az inkább csak furcsa volt. Viszont utána, amikor bekötik az oxitocint, hogy összehúzza a méhed, és még az érzéstelenítő is kimegy...na az nem volt semmi. Nyugi, nem lesz semmi baj, ha egyen már túl vagy, akkor pláne nem kell félni, hiszen tudod, milyen, tudod mire számíts! Nekem a dokim azt mondta előző nap éjféltől nem ehetek-ihatok semmit. Sok sikert és boldog babázást!!!
2011. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!