Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor jön már? Múlthét csütört...

Mikor jön már? Múlthét csütörtökön már volt jósló fájásom. Azóta még kétszer. Ma meg már többször is erősen nyílalt a hüvelyembe.38h

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

O`h....ez normális.Nálam ez már a 36.héttöl van.Akár még rá is húzhat a babád....

24 hós,39 hetes km

2010. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

óóóó.... jósló fájásaim nekem már talán a 30. héttől voltak :) Hiába szedtem a Magnéziumot :) nyilalgattam is, de végül semmi köze nem volt a szülés beindulásához, a doki indította be véletlenül a 38. héten :)Jah, és a szülési fájdalmaknak közük nem volt a "jósló fájásokhoz" vagy a menstruációs görcsökhöz :) Azt hittem a vacsora fújt fel :D Hát nem..... :)

8 hós a fiam :)

2010. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még van max két heted :) Türelem :)
2010. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem múlt hét csüt ÓTA vannak jósló fájásaim.De nem csak 3-4 alkalommal,hanem nagyjából minden órára jut egy fájás-átlagosan.Az a baj,hogy nem rendszeres,mert néha egy órában van 3 is,utána meg másfél óráig semmi.Nyilallások is vannak már hetek óta,az csak azt jelzi,hogy nő a baba,nyom a súlya.Ez még semmi,tegnap óta mintha szétszakadnék,mégsem sűrűsödik,így meg hova menjek még kórházba?

Ne légy türelmetlen,majd ha eljön az idő,megérzed a fájást,nem fogod összetéveszteni jósló fájással.

2010. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok türelmetlen lenni de sokszor már úgy érzem nem bírom tovább. Szétszakadok feszül már lent minden. Eddig is légszomjam volt már kijött az alergiám is,levegő alig. Ez már kínzás :(
2010. márc. 2. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig tűrj, még akár 2-3 heted is lehet. Nekem a 32.héttől voltak jóslóim, túlhordtam 8 napot...
2010. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetes,hogy minden rezdülésre ami a pocinkban történik reménykedünk,hiszen a vége felé már mindenki türelmetlen,1 nap örökkévalóságnak tűnik.Én már rájöttem arra hogy szülés,jóslófájások témában nem lehet általánosítani,hiszen minden eset egyedi.Lehet hogy neked valóban készülőben van a picurkád,míg másnak aki végig görcsöl,szúrkál 41.heti indítása lesz.Figyelj mindenre,és ne izgulj!Szerintem a végén jobb meg sem hallani a szülési sikersztorikat v.a rémisztő történeteket.Én is tűkön ülök már,nagyon átérzem a kérdésed lényegét!Lehet hogy már a kórházban vagy...v. én megyek délután....

Sok boldogságot a picihez,és szép gyermekágyas időszakot!!!

2010. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vigasztalást és a jókívánságokat.

Tegnapra már azt hittem valami lesz. De még semi. Várok türelmesen.

Mindenkinek boldog babavárást és könnyű szülést!

2010. márc. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!