Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák akik a debreceni...

Anyukák akik a debreceni klinkán szültek? Lenne pár kérdésem!

Figyelt kérdés

elmesélnétek hogy mi történt onnantól kezdve hogy beléptetek a szülőszobába ,és kiléptetek babával a karotokon a kórházból :)


nagyon köszi :)


2011. máj. 16. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

14:20-as vagyok megint!A szülésznő abban volt nagyon rendes,hogy mindig kedvesen,normálisan elmondta,hogy mi fog történni,tartotta bennem a lelket,h már nem sok van hátra,gyakorlatilag végig mellettem volt.mindig mondta,h mit hogyan csináljak.Este mentünk be és reggelre lett csak meg a lányom,neki reggel 6kor lejárt a munkaideje de nem ment haza,azt mondta mostmár mindjárt vége,ő már marad végig.7kor született a lányom és még utána is ottmaradt a megfigyelés alatt,kerített egy nagyon jó szobát nekem(2 ágyast)és csupa kedvesség volt végig és másnap még az osztályra is lejött megnézni,hogy vagyunk.Pedig nem volt fogadott!!Mondjuk ezután hazajövetelkor kapott egy kis pénzt(nem sokat) de ez tényleg hála volt.

Egyébként még annyit,hogy a vérvételt is elszúrták nálunk is.Reggel levették,du már alig vártam az eredményt,hogy mehetünk-e erre még akkor jöttek vissza,hogy még egyszer le kell venni mert nem vettek eleget reggel és nem tudták megcsinálni a vizsgálatot!!!!És többször is szanaszét szúrkálták a gyerek vénáit mielőtt sikerült egy kanült berakni!

2011. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!Ne félj a Klinikától,szerintem.Én tavaly májusban szültem,nem volt csak orvos fogadva,mégis a szülésznők állnadóan jöttek,rámnéztek,kedvesek voltak.Mikor eljött a szülés ideje,végig ott volt,segitett,a dokimmal egyetemben,sajnos nekem elhúzódott,másfél órás kitolás után,szintén vákummal szedték ki a babát.Attól se félj,egy pillanat volt az egész,(vagy az én dokim volt nagyon ügyes).Közben mivel nem volt más szülés épp,bejött még 3 doki,mind biztatott,segitett.

A szülés után is a szülésznő jött,rámnézett,rendes volt.

Nekem ami problémám volt,az már fent az osztályon,ugyanis nem tudtam szoptatni,de erőltették,de segiteni 1 nővéren kivül senki nem segitett.A gyerekorvos fődokiról nem is beszélve,úgy beszél az emberrel,mint a kutyával.Szóval a szülés utáni pár nap nem volt kellemes,de maga a szülés,szülőszoba,és utána az ellátás,nagyon rendben volt.

A szülésznő

2011. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat mindenkinek :)
2011. máj. 17. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!