Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mi lehet ez? Két...

Szerintetek mi lehet ez? Két napja nagyon fáj a hátam, tegnap este óta átsugárzik a hasamba és keményedést vált ki ami fáj is. Egész éjjel nem tudtam aludni. A magnézium nem segít.

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ez már a szülés előszobája tágulnak a csontok alakul a dolog.
2011. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de még "csak" a 34 hétnél járok.Az orvosomat meg sehogy sem sikerül elérnem.Remélem még nem akar kibújni a picurkám.
2011. máj. 17. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne íjedj meg még nem szülés.


tágulnak a csontok a medence és ezzel jár. A baba súlya is nyomja a szerveket nehéz cipelni ez is rátesz egy lapáttal.


a szülést szabályos fájásokról és /vagy magzatvíz elfolyásról ismered meg.

2011. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem így kezdődött. Derékfájás és átsugárzott a hasamba, keményedés és fájt. A biztonság kedvéért hívd fel a dokidat. Nekem nem volt rendszeres (még a szülés alatt sem), akkor már a kórházban voltam. A szülésznők azt mondták hogy ez még csak jósló. Éjjel sem tudtam aludni, és nem jósló volt...igaz 40 hetesen.

Remélem Nálad még nem a szülést jelenti. Azért ha tudod, hívd fel a dokit, vagy ha nem múlik, menj be a kórházba a biztonság kedvéért.

Minden jót!

2011. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem az orvossal, azt mondta, hogy valószínűleg a vesém fáj.
2011. máj. 17. 11:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt valakinek hasonló panasza mit csinált?
2011. máj. 17. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
A húgomnak volt ilyen. Bement a terhesgondozóba. Nem volt ott az orvosa, de mindegy volt. Onnan átküldték a kórházba csináltak NST-t az is mutatta a fájásokat. Kapott infúziót, egy hétig benntartották. Az orvosod szerintem csak lerázott téged. Látatlanban, nem volna szabad ilyet mondania.
2011. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgyanez volt, csak a hasam nem fájt. Először csak kicsit fájt a gerincem, majd egyre jobban. Le is csesztek, hogy mért nem szóltam, hogy szülési fájdalmaim vannak pedig elötte két nappal is szóltam, hogy kicsit fáj a gerincem, mire a reakció: nem kell állandóan ágyben lenni. Sajnos a 3-dik nap nekem a magnéziumos infúzió sem segített és megszületett a 22-23 héten a kislányom.
2011. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem is a 34. héten egyik napról a másikra elkezdett fájni a hátam, mindenki azt mondta, hogy a baba súlya miatt, de két hétre rá császárral meg kellett szülnöm a babát, mert toxémiás lettem, így utólag kiderült, hogy a magas vérnyomás megterhelte a szívemet, az sugárzott a hátamba, ezért fájt.

2011. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!