Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. hétben vagyok, a hátam a...

39. hétben vagyok, a hátam a gerincem mellett lent borzalmasan fáj 2 napja, aludni sem tudok tőle, szenvedek. Tudtok tanácsot adni, hogyan könnyítsek ezen? Remélem, ez már a jele a szülésnek. Szerintetek? A fiam is olyan furcsán mozog.

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

már biztos nem soká megszületik a babád.kitartás csak ezt tudom tanácsolni,már nem sok van hátra.


tudom milyen fájdalmas!nekem 4 és fél hós koromtól fájt a hátam egészen az utolsó napig.volt olyan hogy sehogy se tudtam feküdni,se ülni sehogy nemvolt jó.néha sírtam a fájdalomtól.de már nem erre emlékszem vissza a terhességből,hanem a jó részeire.


sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!

2010. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia.

Ez valószínűleg a szülés jele,39. hétben.Nekem is nagyon fájt a hátam derekam.olyan 25-30 héttől.Ez annak a jele hogy tágulnak a csontjaid a medencéd.Nekem az segített hogy egy keményebb kispárnát tettem aderekam alá úgy feküdtem le.Vagy négykézláb voltam és a fejem letettem az ágyra(szóval csak kinyomtam a pipsim végülis ) és ez nagyon jól nyújtotta a hátam az izületeim ,izmaim és nagyon jól esett.

Lehet kicsit humorosan hangzik de nekem tényleg bevállt :)

2010. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szió!


Én is uezt csinálom, mint az előző válaszadó, de a legtutibb, ha a férjem megmasszírozza, utána fél napig semmi bajom. :-)

De persze már a szülés jele is lehet..., bár Én is mindenre azt hiszem, hogy ez már Ő aztán mégsem jön még...:-(


Minden jót!

40+2 hetes km.

2010. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!