Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórházban nektek is az...

Győri kórházban nektek is az volt az érzésetek, hogy teher vagytok a személyzet számára a vajúdás alatt? Hol vajúdtatok? Nem mondták, hogy feküdjetek le aludni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan éreztem. Beküldtek a kórterembe 4-5 perces fájásokkal hogy aludjak( hajnal kettőkor), majd egyszer bejött egy szülésznő 5 körül akinek szóltam, hogy 1-2 perces fájásaim vannak (a szobában volt egy lány neki szintén 1-2 percesei voltak, kifordult. És reggel 7-,a vizitig a kutya nem nézett ránk. Majd gyorsan indították a szülést. Ja, és a dokimnak se szóltak csak 7-kor. :-(

Nehéz megemészteni, sokszor eszembe jut. Szerencsére miután a dokim megjelent minden rendben volt és fél tízre meg is lett a szemem fénye.

2010. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az utóbbi időben sajnos mindenkitől csak negatív történetet hallok a kórházról. Sajnos én is így jártam, közölték,hogy aludjak,nem lesz különben erőm szülni.
2010. jún. 5. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt az én fogadott orvosom minden nap 7 órakor bemegy a szülészetre. Én ezt tudtam és mikor azon a keddi napon folyásom volt megvártuk a 3/4-ed 7-et és bementünk a kórházba. Felvették az adataimat addigra megjött a dokim, nem a magzatvíz folyt viszont csinált ASK-ot és zöld volt a magzat víz. Minden előkészítés nélkül mentem a szülőszobába 9-kor burkot repesztett s megkaptam az oxitocint 13:20-kor megszületett a kislányom. Közbe nagyon sokszor megnézett a dokim, a szülésznő folyton mellettem volt (nagy a gyanúm hogy a dokim miatt) és ha a dokimnak el kellett ugrani az osztályról az ügyeletes orvos 2szer is odajött, megvizsgált. Kicsit tovább kellett maradnom a szülőszobán, mert a szülés után elaltattak így nem tudott ő kiengedni (fél 6-kor vittek ki), mert menni kellett a magánrendelésre, de mikor úgy gondolta hogy kimehetek az osztályra felhívta az ügyeletes orvost hogy mi van velem. Nagyon meg voltam elégedve, viszont a viziteken le sem sz**tak.
2010. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!