Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült Dr. Domokos Tamásnál?...

Ki szült Dr. Domokos Tamásnál? Tapasztalatok? A szülés előtt ad valami magán elérhetőséget vagy végig az asszisztens számán lehet majd elérni vagy a kórházban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én nála szültem, maximálisan meg voltam elégedve vele, végig egész vajúdás alatt bennvolt a szülőszobán velem, segített mindenben, javasolta a vajúdó labdát, ami sokat segített a tágulásban. Első baba és 5,5 óra alatt született meg, nagyon szakszerű segítség mellett. A szülésznőm Keserűné Ági volt, ha teheted és szeretnéd, kérd őt, de az Adrienn az doktor úr szülésznője is nagyon szimpatikus, egy barátnőm szerint, aki velük szült, szakszerű is. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok, a kérdésed második felére.... Nem ad más számot, csak az asszisztens számát, de ha arra gondolsz, hogyan fogod értesíteni, ha szülni mész, akkor arra írom, hogy nem neked kell majd szólni a dokinak, hanem a kórházban hívják fel és úgy jön be a szülésre.
2009. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. márc. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!