Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Has leszorítás szülés után?...

Has leszorítás szülés után? Érdemes, vagy nem? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 éve szültem a második gyermekünket. Már az elsővel maradt nyúlt bőröm. A párom nagyanyja azt mondta,hogy (azt hiszem hideg vizes) törülközővel csavarjam szorítsam le a hasam. Most a harmadikat várjuk,és érdekelne hogy használna e valamit,vagy felesleges mozdulatsor lenne?
2011. aug. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem az első császár volt (még a régi, függőleges metszés), utána még a kórházban adtak rá szorítót és nagyon jó volt


a sima szüléseim (2) után itthon szorítós bugyim volt, szerintem jó

2011. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hasleszorító pántot vettem, de megbántam.

Úristen, de kényelmetlen! Úgyhogy, most hasleszorító bugyira vagy alakformáló bugyira pályázom, csak egyenlőre még nincs időm (4 hetes kislányunk) miatt eljutnom baba boltba :)

Addig sajnos, kénytelen vagyok használni a pántot.


Császárral szültem. Én nem veszem észre a változást, de sok rokonom, ismerősöm mondja, hogy mennyit fogyok napról - napra.


Ja, és azt ajánlják, hogy ne hord egész nap, se a bugyit, se a pántot .. nos, én szinte egész nap hordom.

2011. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én anno pántot vettem, és nagyon nem bántam meg. A hasam gyorsan vissza is ment tőle, de kényelmetlen az biztos. A mostani szülésem után is használni fogom. A vizes törülközőről még nem hallottam, csak a homokzsákról.
2011. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban azt mondták, hogy az első 1-2 hétben ne használjak semmit, utána lehet, de ne egész napra.
2011. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes! Én hasleszorító bugyit használtam kb.2 hónapig, és nagyon jól visszament tőle a hasam. És nem is volt kényelmetlen, állítani lehetett rajta 3-4 fokozatot is.
2011. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!