Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Be lehet menni megnézni a...

Be lehet menni megnézni a szülészetet oda ahova szülni fogok menni? És ha igen, akkor mikor lehet menni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy választhatok kórházat akkor is ha nincs fogadott orvosom.

23 hetes kismama


2011. máj. 24. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze.Megmutatják a szülőszobákat,ha éppen üres:)

Akkor célszerű,amikor mész valami vizsgálatra,vagy a legtöbb helyen a szülésfelkészítő foglalkozásokon is megmutatják.

2011. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én dokim megmutatta a szülészetet, de a szülőszobát nem tudta mert nem lehet csak úgy utcai ruhába bemenni, szal sztm kérdezz rá h h is működik ez sztm kórháza (is)válogatja....
2011. máj. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja.

Nálunk pl. nem lehetett szülőszoba látogatásra menni.

2011. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szülésfelkészitő után felmentem a szülőszobához. Becsengettem. Kijött a takaritónő,mondta h nem tud segiteni de szól a szülésznőnek. Kijött perc mulva. S mondta h mindenhol üres most(vajudó is és a szülőszoba is) igy megmutatta. Mondták h szervezetten nem szeretik,de ha vki igy bejön akkor megmutatják ha üres...Ez a szt. imre volt:)
2011. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Disi ***** válasza:
Mi most voltunk kedden szülőszoba bemutatáson. Szegeden szervezetten csinálják, egy védőnő vezet körbe az osztályon, és mindent elmagyaráz, hol jelentkezz be, mi fog történni, utána hova kerülsz, hol milyen eszközökkel találkozhatsz. Vásárhelyen szerdánként van fixen. Úgyhogy kórháza válogatja. Szerintem tök jó volt, egy kicsit barátkoztunk a környezettel, mondjuk ennek a másfél órás ácsorgásnak köszönhetően nőtt két elefánttappancsom (rettenetesen bevizesedett a bokám), de ettől függetlenül megérte. Ja és apa is ott volt, mi együtt tervezzük.
2011. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szülőszobás részhez nem tudok hozzászólni, de az tuti, hogy, ha nincs fogadott orvosod, akkor nem választhatsz kórházat, csak a helyileg illetékesbe mehetsz szülni, mert a TB csak azt támogatja. Tavaly nyáron jött be ez a törvény. Ha azóta eltörölték, akkor bocsi. (Idén februárban még így volt.)
2011. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!