Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik budapesti szülészetet...

Anett86 kérdése:

Melyik budapesti szülészetet válasszam? 20 hetes terhes vagyok, és ideje lenne kórházat választanom, de csak 1 éve élek Pesten, és tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Pesten melyik kerületben laksz? Én a 17.-ben és a Bajcsy kórházban szültem! Én meg voltam elégedve nagyon!
2011. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Baross utcában a Sote I. számú Nőin szültem, nekem megfelelt. Előtte 4 hete voltam fenn a várandós osztályon, és sem azzal, sem a csecsmőssel nem volt gondom, a szülészet is teljesen jó volt.
2011. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a dél-pestiben szültem és tetszett.nagyon kedvesek a szülésznők is.de attól függ tényleg,hol laksz.
2011. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kőbányán lakom, és a Bajcsy-ban szültem, csak ajánlani tudom!
2011. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan a XVI.ker.-ben lakom,de a Szt.Istvánba mentem szülni...2x is.A 3 babát is ott szeretném szülni(volt dokim,és szülésznőm is)
2011. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a Szent Istvánt ajánlom!!!
2011. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én a 20. kerületben lakok, csak az itteni dokim már nem vezet szüléseket.
2011. máj. 8. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Onnan nincs messze a Bajcsy:)
2011. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!