Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány újszülöttnek kell még...

Hány újszülöttnek kell még meghalnia ahhoz, hogy a kontár Geréb Ágnest örökre eltiltsák az otthonszülések levezetésétől?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Miért lenne egy szülész-nőgyógyász szakorvos kontár?
2011. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Az az újszülött ígyis-úgyis meghalt volna. Mert az anyukája úgy döntött, fontosabb a saját kényelme a biztonságnál. Olyan komplikáció lépett fel, amit csak kórházi körülmények között lehetett volna kikerülni.
2011. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki nagyon jól tudja, hogy mit vállal!! Mindenkinek a saját felelőssége.
2011. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

És az anyukák, akik ezt kitalálják, hogy otthon szeretnének szülni?

Nem védem G.Á-t egyáltalán megérdemli a börtönt, de nemcsak ő a hibás... az anyukát is küldeném vele, akinek meghalt a babája, miért nem bírt kórházban szülni????

2011. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Hány Gerébes kérdést kell még ma feltenni???

Nem csak az ő hibája,ki az a hülye nő,aki otthon akar szülni Gerébbel????

2011. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom arról nem készült statisztika, hogy hány sikeres szüléslevezetése volt. No meg összehasonlító statisztika sem, hogy kórházban hány ilyen haláleset jut hány szüésre.
2011. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
De igen, készült: pontosan olyan statisztikája van, mint bármelyik magyar szülésznek, ennyi haláleset a legtöbb praxisában előfordul, szerintem meg az anyukák tudták, hogy mire vállalkoznak, az egész otthonszülést nem értem, Gerébet meg el kell tiltani örökre de nem börtönbe küldeni, tiszta középkor.
2011. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Más orvost, aki műhibát követett el nem védik ennyire. Annak az orvosnak sem érdekli senkit a sikeres szülések-műhibák aránya. HA az én gyerekem sérülne meg, vagy ne adj Isten halna meg (kórházi körülmények között) egy orvos vagy szülész hibájából, nem érdekelne hány sikeres szülésből hibázott pont nálam. Kapja a törvény által erre adható legszigorúbb büntetést. Ha valaki hibázik a szakmájában, főleg úgy, hogy emberéletet veszélyeztet, vagy halált okoz, a legtermészetesebb szerintem, hogy meg kell legyen a retorziója is.

Emellett egyetértek azokkal, akik elitélik azokat az anyákat is, akik a saját illetve a gyermekük életét kockára téve belemennek egy ilyen szülésbe.

2011. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Na,ilyen még nem volt,minden válaszolóval egyetértek.

Nem Ági néni volt hülye,hanem a sok kismama,aki nem bír ki 72 órát a kórházban!!Ezzel minden szülő tisztában van.

2011. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hú,valakiknek nem tetszik az igazság!Én mindenkit felpontoztam!!!
2011. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!