Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szülni a Sote2-n...

Porcukormókus kérdése:

Milyen szülni a Sote2-n fogadott doki és szülésznő NÉLKÜL? Mik a tapasztalataitok? 37hkm

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szuleszno nelkul meg el vagy, ha makod van, nagyon jol is elsulhet, de fogadott orvos nelkul nagyon necces is lehet. En ott szultem. Egyik asszonynak a szobaban nem volt fogadott orvosa. Nem foglalkozott vele senki, el is fertozodott a sebe. Nem mondom, hogy neked is biztos, hogy rossz tapasztalatod lesz, de biztos, hogy teged sajnos "masodkategoriaskent" kezelnek majd fogadott orvos nelkul. Az orvosok mind jok amugy, csak ugye penz beszel...
2011. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két szülésem szép élmény. Kedves, odafigyelő, szakmailag maximálisan felkészült orvos-szülésznő párosok segítettek, semmi rosszat nem tudok mondani.
2011. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is válassz. Ott szültem és az a véleményem mint az 1. hozzászólónak. Én olyat láttam ott,hogy akinek nem volt,az az utolsó percben azért fogadott helyben.
2011. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha javasolni kell, írj, tudok mondani pár nevet.

Nekünk dokink volt, szülésznő nem, de nem kellett, mind -majdnem- kedves szerintem, és az orvosunk elég önálló, apuka is végig ott volt, nem kellett 3. személy.

2011. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem velem történt, (nekem volt fogadott orvosom is, és szülésznőm is) hanem a barátnőmmel. Több mint 2 napig vajúdott, vagy 5-6 orvos vizsgálta, nem figyeltek rá, nem tudott a baba megszületni, nem vitték császározni- halva született a babája. 11 perc után sikerült visszahozni... a többit nem részletezem.


Fogadj fel, ahogy engedi a kereted, (az én dokimnak nincs fix tarifája, de lehet, h azért, mert magánba jártam.) a lényeg, hogy mindketten egészségesen hagyjátok el a kórházat!


Könnyű, gyors szülést kívánok!

2011. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi h nem a kérdésre válaszolok de mélységesen fel vagyok háborodva h akinek nincs fogadott orvosa azzal ilyen is történhet h halva szüleik a babája.

Én is í sote2-n szültem de volt fogadott orvosom.Nagyon jól tettem mert a lányom nagyon rossz helyen volt és ha a doki nem akar megcsászározni akkor nem is tudom mi lett volna.Olyan rossz helyen volt h császár közben meg lett vágva a feje is.

2011. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hálát adok az égnek, hogy egészséges lett a lányom. 3x volt rátekeredve a köldökzsinór. Hosszú OTT-s vajúdás után sürgősségi császár lett, mert kegyetlenül leesett a szívhang. Mai napig hálát adok, hogy ilyen kezekbe voltam!

16:21-es vagyok.


Mellesleg megjegyzem, hogy a mellettem lévő szülőszobán egy halott babát szült a nő, orvosa nem volt. Honnan tudom? Vajúdtam, majd hallom,hogy a mellettem lévő szobában kegyetlenül üvöltött a nő. Szülésznőm mondta, hogy ne figyeljek rá, neki azért fáj ennyire, mert halott babát szül... Mikor kérdeztem, h ki az orvosa? Néma csend....

Amúgy nagyon jó orvosok vannak, de kevés a fizetés...

2011. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Halott babát szült??Jó ég!Belegondolni is borzasztó!!!:(((((((

18.24 voltam

2011. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne figyelj egy üvöltő nőre, jó szülésznő az ilyen...emberileg hol van én csak azt kérdezem.

Teljesen más a szakmám, de ha szülésznő lennék, nem menék el egy üvöltő nő mellett, megkérdezném, hogy miben segíthetek, sőt segítenék kérdés nélkül.

Állami kórház= fúj!

2014. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bar mar regi a kerdes, 2011.06.11-en megszuletett a lanyom, 2012.09.23-an pedig a kisfiam. Egyiknel sem fogadtunk vegul sem dokit, sem szulesznot, es nem is bantam meg.

Sem a szulesnel, sem azt koveto 3-5napot a gyermekagyas osztalyon nem volt az orvosokkal, szulesnokkel, noverekkel semmilyen rossz tapasztalatom! :-)

2014. máj. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!