Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi Kismamák, Anyukák!...

Pécsi Kismamák, Anyukák! Kinél szültetek (orvos/szülésznő)?

Figyelt kérdés

Mennyire voltál elégedett a terhesgondozáson, szülésen tapasztaltakkal? Pozitív és negatív tapasztalatokról szóló beszámolókat is várok, hogy tudjam ki milyen.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 5. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Hánzli Jánoshoz jártam terhesgondozásra a veres endrébe.Jó szakember,csak kicsit durván vizsgál.Szülni viszont nem nála szültem.Nem volt fogadott orvosom.A szülészeti klinikán szültem 2009-ben akkor a dr Papp Szilárd volt ügyeletes.Ügyesen vizsgál,ő repesztett nekem burkot,ami egyáltalán nem fájt.Ezen kívűl a gátsebemet varrta össze.A szülés oroszlán részénél a fogadott szülésznőm volt jelen :Kaizer Melinda.Nagyon ügyes kedves.Segítőkész.Nappalos volt mikor hívtam reggel,hogy megyünk.Másnap hajnalban lett meg a fiam,és ő végig velem volt.Csak ajánlani tudom.Orvost akiről sok jót hallottam,az pedig a Várnagy doktor.A Báy csaba egy bunkó.Vele uh-n találkoztam
2011. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oh most a Szörényi Andráshoz járok.Még nem vagyok terhes,de tuti hozzá fogok járni,ő is a veresben van.idősebb,de nagyon jó,kedves ügyesen vizsgál.Jó kedélyű.
2011. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dr Hartmann Tamás. Nagyon kedves ember,hozzáértő,csak sajna nagyon sok a betege...
2011. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Gőcze Péter/Soósné Greksa Erika


Maximálisan ajánlom mindkettejüket, nagyon megnyugtató volt a jelenlétük, és egyáltalán nem éreztem magam kiszolgáltatva. A t. gondozáson is nagyon odafigyelt rám a doki, emlékezett minden előzményre, és mindig volt egy kedves szava vagy vicce. :)

2011. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Van valakinek Dr Tóth Zsolttal tapasztalata?
2011. okt. 7. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

dr. Vízer Miklós/Ferkel Eszter

A 2. babámat is a Vízernél fogom szülni, elég odafigyelős. Mondjuk sok betege van, nehéz hozzá időpontot kapni, de akárhányszor voltam nála, mindig képben volt velem kapcsolatban. Na jó, meg kell adni az árát :-s

Ferkel Eszterrel nagyon meg voltam elégedve, kedves nagyon. Gátvédelemmel sikerült szülnöm, hálás vagyok neki érte.

2011. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!