Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre- szülésznő- mik a...

Szent Imre- szülésznő- mik a feltételek?

Figyelt kérdés
sziasztok! hallottam már olyan pletykát, hogy előtte is járni kell hozzájuk valamilyen gólya klubba, és ott is fizetni kell. sajnos én ezt nem tehetem meg. orvost nem szeretnék fogadni, de szülésznőt igen. akinek van tapasztalata, kérem, ossza meg velem! köszönöm!
2011. okt. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem igaz a pletyka, nem kell jarnod sehova előtte, felhivod akit szeretnél, találkoztok és megbeszéltek mindent.
2011. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi voltunk 2 vagy 3 alkalommal szülésznőnél szülés előtt. Ő annyit kért, hogy menjünk el ezekre (5000/alkalom), de szülés után ő nem vár el pénzt, persze mi adtunk neki, mert nagyon elégedettek voltunk vele!!!

2011. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem "titok",hogy kell fizetni is,de talán nem is várható e seniktől,hogy munkaidőn kívül dolgozzon.

Én Fantha Zsuzsával szültem kétszer,és csak jót tudok mondani!Mindkét szülés alatt(9 illetve 7 óra volt) végig ott volt, segített,bíztatott.Mindkétszer gátmetszés nélkül szültem,pedig nem voltak kicsit a babák.

2011. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! tehát akkor nem kötelező ezekre eljárni.. Esetleg tudtok még ajánlani valakit?
2011. okt. 19. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!