Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az anyasági támogatás igénylés...

Az anyasági támogatás igényléséhez mit kell csatolnom, és miket kell kitöltenem, csak az igénylőt? A kórházi zárójelentésem másolata is kell? Illetve ha a kislányom a második gyermekem, hogy intézzem el hogy két gyermek után kapjak családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Kérlek ne linkeljetek már végig olvasgattam a MÁK oldalát..inkább olyan írjon aki már elintézte,és friss emlékei vannak :-))és szívesen megosztaná velem :-)


Köszönöm előre is!


2009. márc. 17. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A MÁK oldaláról letöltöd s kinyomtatod a formanyomtatványt, s van hozzá egy kitöltési útmutató! Ha elolvastad ,akkor a kitöltési útmutatóban benne van, hogy hová mit kell írni, s hogy csatolni kell a te szem. ig. taj kártyád, lakcímkártyád másolatát, valamint a gyerek anyakönyvi kivonatának, taj kártyájának, lakcím kártyájának másolatát, s azt az orvosi igazolást, amit a kórházban kaptál a dokitól, hogy hányszor jelentél meg terhesgondozáson azt eredetiben!

A családi pótlék ugyan így működik kinyomtatod, ott a kitöltési útmutató, s a fenti dolgokat kell ahhoz is csatolni, kivétel az igazolás amit a doki ad a terhes gondozásról.

2009. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor én biztos nem olvastam el a kitöltési útmutatót,na mindjárt megkeresem :-) akkor a zárójelentésem nem kell hozzá,nem tudod?
2009. márc. 17. 14:14
 3/3 A kérdező kommentje:
tényleg vaksi vagyok le van írva minden :-))) köszi!
2009. márc. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!