Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Születési anyakönyvi kivonatom...

Születési anyakönyvi kivonatomat vinnem kell a szüléshez?

Figyelt kérdés
Sok anyukától hallom hogy a saját születési anyakönyvi kivonatát vinnie kell magával az embernek a kórházba hogy is van ez?
2011. jún. 3. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell , csak a házassági anyakönyvi kivonat(ha van).Szolnok.
2011. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem is hallottam... Max. a házassági anyakönyvi kivonatot szokták kérni, a legjobb, ha felhívod annak az önkormányzatnak az anyakönyvi hivatalát, amelyikhez a kórház tartozik (tehát nem a tiéded, a kórházhoz tartozó önkormányzat intézi a gyerkőc anyakönyvvezését).
2011. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, apasági nyilatkozat kell vagy házassági anyakönyvi kivonat. Nem lehet hogy félre értetted? De ha felhívod a kórházad megmondják
2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem kell. Győrben 1 hónapja nem kellett. Viszont személyi, lakcímkártya, TB kártya legyen nálad. De kérdezd meg a védőnőt, az a legjobb.
2011. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
személyi, lakcímkártya, TAJ kártya, kiskönyv, házassági anyakönyvi kivonat vagy apasági nyilatkozat
2011. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Személyes iratok mellet csak házassági anyakönyvi kivonatot kértek.
2011. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek kellene a te születésid? Ott a személyid, azzal igazolod magad. Még nem is hallottam ilyenről.
2011. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat félreértettem felhívtam a kórházat ahol szülni fogok és a házasságit kell vinni csak már annyira be vagyok zsongva hogy az hihetetlen első baba és nagyon fel vagyok pörögve meg persze azt sem tudom mi hogy működik a védőnőtől nem tudok kérdezni mert nagyon bunk@
2011. jún. 4. 09:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is paraszt volt, megkértem hogy ne jöjjön ki, viszem majd én a gyereket a kötelező ellenőrzésekre... Inkább kérdeztem itt vagy anyumat ha nem volt valami tiszta!
2011. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!