Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülésről tapasztala...

Császáros szülésről tapasztalatok Vácon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm 2 hónapot feküdt még bent mert műtétnél elszúrtak valamit amit csak később vettek észre és emiatt elég durván belázasodott. A babával viszont nem volt gond, csak a láz miatt nem szoptathatott ezért el is apadt a teje.

Ez 2 éve volt.

Bocsi, de csak ez az egy tapasztalatom van.

2011. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hónapja szültem ott,minden gyorsan,precízen zajlott, 20 perc volt a műtét.Csak a legjobbakat tudom elmondani,igaz,fogadott dokim volt.

Semmi problémám nem volt utána.

Ha előre tudom,hogy ez lesz röhögve legyintek egyet a császár gondolatára is...

2011. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Engem 5hónapja császároztak Vácon, egy rossz szavam sem lehet.Nem volt fogadott dokim.

Az altatóorvos (aki az érzéstelenítőt adta) egész végig mondta mi zajlik odalenn, kiment szólni hogy hozzák be megmutatni picit.

Valamint nagyon díjaztam hogy 3kor császároztak,, és este 10kor nyögve nyelve bár,de elkellet mennem zuhanyozni. ez szerintem sokat segített a felépülésben.

2011. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapja volt császárom komplikáció miatt. Fogadott dokim volt, aki mindent, precízen elvégzett. Hamar felépültem.

A műtét kb. 30 perc volt, annyi hogy előtte az aneszteziológusra várni kellett, amit furcsálltam.

5. napon engedtek ki a kórházból, aznap reggel volt a varratszedés is. Az első 1-2 nap nehezebb volt, de utána nem volt már olyan rossz.

A műtét után erős fejfájásom lett, azt mondták azért, mert emelgettem a fejem utána. Szóval ne emelgesd a fejed!

Műtét után 6 órával már felkeltettek az ágyból, és az első felkelés után nagyon szédültem, de utána már magamtól keltem fel, ami nem volt egy egyszerű menet, de sikerült. :)

Én pozitívan csalódtam a váci kórházban, a dokikban, a csecsemősökben. Nekem a kórházi kaján kívül nem volt sok kivetnivalóm.

Ha esetleg kíváncsi vagy konkrétan bármire is, akkor nyugodtan írj privit, szívesen válaszolok!

2011. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, de amikor teherbe estem, szülészt kellett keresnem, mert az orvosom nőgyógyász-onkológus volt, nem foglalkozott szülészettel. Kérdeztem, tud-e ajánlani Vác környékén valakit (Verőcén lakom) azt válaszolta, hogy "Jaj, csak Vácon ne szüljön!" Úgyhogy inkább Budapestet választottam. De áprilisban (10 hónapos babával!) volt szerencsém a váci kórház gyermekosztályához... Kritikán aluli volt az "ellátás", az egyik orvos négyszemközt bocsánatot is kért miatta. Az mondta, a legjobb amit tehetünk, hogy elvisszük onnan a gyereket. Később kiderült, hogy nagyon igaza volt!
2011. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!